MMA PLNajnowszeClout MMAMarianna Schreiber trenuje z Mindą przed Clout MMA 3. Mężczyzna poczuł jak żona posła PiS mocno kopie [WIDEO]

Marianna Schreiber trenuje z Mindą przed Clout MMA 3. Mężczyzna poczuł jak żona posła PiS mocno kopie [WIDEO]

Marianna Schreiber, czyli popularna influenserka trenuje w klubie Mirosława Oknińskiego między innymi z zawodnikiem wagi ciężkiej Kamilem Mindą. Mężczyzna poczuł jak żona posła PiS Łukasza Schreibera mocno kopie.

Marianna Schreiber trenuje z Mindą przed Clout MMA

Przypominamy, że Marianna Schreiber pojawi się w klatce organizacji Clout MMA 3 już 29 grudnia na świątecznej edycji gali Clout MMA 3: Santa Clout.

Walką wieczoru tego wydarzenia będzie starcie dwóch byłych piłkarzy – reprezentantów Polski w piłce nożnej: Tomasza Hajto z Jakubem Wawrzyniakiem.

Marianna Schreiber trenuje z Mindą przed Clout MMA 3. Mężczyzna poczuł jak żona posła PiS mocno kopie

Jedną z głośnych walk gali Clout MMA 3 będzie występ Marianny Schreiber. Influenserka skrzyżuje rękawice z “Najlepszą Polską Dziennikarką” czyli Moniką Laskowską, która do walk w klatce przygotowuje się równie starannie jak do przeprowadzanych przez siebie wywiadów.

Schreiber wydaje się być pewna siebie przed tą walką. Zwłaszcza, że pokazała jak mocno kopie i to na tle Kamila Mindy, czyli popularnego podopiecznego trenera Mirosława Oknińskiego.

Dość powiedzieć, że zdaniem Schreiber, kopnięcia wystarczą, by wygrać z Laskowską w klatce:

“Na Monikę [ dziennikarkę ] wystarczą same nogi, ale mam przecież jeszcze ręce.” – napisała na portalu X.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis