MMA PLNajnowszeKSWMateusz Gamrot ponownie zawalczy w KSW? Martin Lewandowski: Oczywiście taka walka mogłaby się odbyć!

Mateusz Gamrot ponownie zawalczy w KSW? Martin Lewandowski: Oczywiście taka walka mogłaby się odbyć!

Wczoraj publicznie pojawiła się bardzo głośna wiadomość o organizacji gali KSW: Epic, na której to dojdzie do walki legend w świecie sportów walki – Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. Szef Federacji KSW Martin Lewandowski odpowiedział także na pytanie, czy formuła gali KSW: Epic pozwoli na to, by Mateusz Gamrot ponownie zawalczył w klatce polskiego giganta.

Mateusz Gamrot ponownie zawalczy w KSW

Przypominamy, że gala KSW: Epic odbędzie się 24 lutego w Arenie Gliwice Starcie Khalidov vs Adamek będzie main eventem tego całego wydarzenia. Walkę tą zakontraktowano na formułę bokserską w dużych rękawicach na przestrzeni sześciu trzyminutowych rund.

Mateusz Gamrot ponownie zawalczy w KSW? Martin Lewandowski: Oczywiście taka walka mogłaby się odbyć!

Teraz w sprawie tej specjalnie przygotowywanej gali KSW wypowiedział się jeden ze współwłaścicieli polskiej organizacji – Martin Lewandowski.

W rozmowie z Mariuszem Olkiewiczem zapowiedział, że na gali KSW: Epic kibice mogą zobaczyć walki w różnych formułach, co nie wyklucza na przykład walki w formule grapplingowej… Mateusza Gamrota:

“Ta gala otwiera furtkę dla Polaków walczących dla UFC. Walka Mateusza Gamrota mogłaby się odbyć, oczywiście, oczywiście. To jest właśnie też to otwarcie nowe, bo rzeczywiście zawodnicy, oczywiście nie mówię, że wszyscy, bo nie wszyscy zawodnicy mają takie zgody i są różne kontrakty podpisywane na świecie, ale daje to jakąś tam możliwość, że jeśli nie możesz w boksie, nie możesz w MMA, to możesz na przykład w grapplingu.”

“Gamer” to obecnie czołowy zawodnik organizacji UFC, skupiający się na wyścigu po pas największej organizacji MMA na świecie. Polak ma w tej chwili zupełnie inne cele sportowe niż walka w KSW, gdzie był podwójnym mistrzem, ale możliwe, że skusi się na pokazową walkę grapplingową.

A Wy chcielibyście ponownie zobaczyć Gamrota w klatce KSW?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis