MMA PLDon KasjoMarcin Wrzosek na FAME MMA 9: Miałem propozycję walki z Don Kasjo! [WIDEO]

Marcin Wrzosek na FAME MMA 9: Miałem propozycję walki z Don Kasjo! [WIDEO]

Marcin Wrzosek jest gościem dzisiejszej gali FAME MMA 9, która odbywa się w Łodzi. ”Polish Zombie” w rozmowie z naszym portalem zdradził, że dostał propozycję z freakowej organizacji! Mowa o walce z Kasjuszem Życińskim na zasadach bokserskich.

Przypomnijmy, że popularny ”Don Kasjo” najbliższy pojedynek stoczy siedemnastego kwietnia. Podczas jubileuszowej dziesiątej edycji zobaczymy jego starcie z zawodnikiem UFC – Normanem Parke. ”Stormin” ponadto będzie miał okazję zdobyć kilogramową sztabkę złota.

Marcin Wrzosek dostał propozycję z FAME MMA!

Marcin Wrzosek w rozmowie z naszym portalem zdradził, że dostał propozycję wystąpienia na FAME MMA. Chodziło o hitowe starcie z ”Don Kasjo”.

33-latek ostatni pojedynek stoczył na początku lipca. Była to świetna walka z Borysem Mańkowskim na KSW 53. Podopieczny Łukasza Zaborowskiego przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Polscy kibice wypisują do Adesanyi! To już przesada?

Israel Adesanya (20-0) już w najbliższą sobotę stanie przed szansą zyskania miana podwójnego mistrza UFC. Nigeryjczyk podczas 259 edycji w Las Vegas zmierzy się z Janem Błachowiczem (27-8). Polak stanie do pierwszej obrony pasa w kategorii półciężkiej.

Juras o Adesanyi: Nie wie w co się wpakował! Sądzicie podobnie?

Już w najbliższy weekend Jan Błachowicz będzie po raz pierwszy bronił tytułu mistrza kategorii półciężkiej UFC. Walka z Israelem Adesanyą jest bezsprzecznie jednym z najwiekszych wyzwań w karierze polskiego mistrza.