MMA PLNajnowszeMarcin TyburaMarcin Tybura wygrał drugą walkę z rzędu i… spadł w oficjalnym rankingu UFC!

Marcin Tybura wygrał drugą walkę z rzędu i… spadł w oficjalnym rankingu UFC!

Najlepszy polski “ciężki” Marcin Tybura za to, że wygrał drugą walkę w oktagonie z rzędu… spadł w oficjalnym rankingu wagi ciężkiej UFC! Właśnie pojawiła się aktualizacja zestawienia najlepszych zawodników walczących w szeregach amerykańskiego giganta.

Marcin Tybura spadł w oficjalnym rankingu UFC

Przypominamy, że Marcin Tybura w miniony weekend pewnie pokonał na punkty Blagoya Ivanova i zanotował drugą wiktorię w oktagonie z rzędu i siódmą w ostatnich ośmiu walkach.

Mimo to nie zyskał uznania w oczach gremium odpowiadającego za układanie oficjalnych rankingów.

Marcin Tybura spadł w oficjalnym rankingu UFC

“Tybur” obecnie zajmuje… 11. pozycję wśród pretendentów w wadze ciężkiej, więc spadł o jedną pozycję. Nad nim jest Derrick Lewis, który po przegranej w walce wieczoru sobotniej gali spadł aż o trzy pozycje.

Wygrany ostatniej walki wieczoru – Sergiei Spivac awansował natomiast o cztery oczka i zajmuje obecnie 8. pozycję wśród pretendentów.

Całe zestawienie w wadze ciężkiej możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Sławomir Peszko zawalczy w FAME MMA? Piłkarz zabiera głos!

FAME MMA 17 przysporzyło nam emocji co nie miara. Fenomenalne walki, spektakularny nokaut, czy intrygujące debiuty to nie wszystko co nam miała do zaoferowania siedemnasta odsłona największej federacji freak-fight w Europie. Podczas studia, przed oficjalnym rozpoczęciem gali odbyło się studio, w którym zagościł między innymi Sławomir Peszko.

Mariusz Wach zadebiutuje w MMA? Przeciwnikiem podopieczny Oknińskiego?!

Mirosław Okniński za pośrednictwem swojego Instragrama poinformował o kolejnym starciu swojego podopiecznego, Kamila Mindy (8-4). Nadmienić trzeba, że jego rywalem ma być…Mariusz Wach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis