MMA PLNajnowszeUFCMarcin Tybura przed kolejną walką w UFC: Zawsze fajnie jest widzieć swoją twarz na plakacie

Marcin Tybura przed kolejną walką w UFC: Zawsze fajnie jest widzieć swoją twarz na plakacie

Czołowy zawodnik wagi ciężkiej organizacji UFC Marcin Tybura przy okazji spotkania z mediami wypowiedział się o swojej kolejnej walce, którą stoczy w szeregach amerykańskiego giganta.

Marcin Tybura
Foto: UFC.com

“Tybur” już w najbliższą sobotę 16 marca wystąpi w walce wieczoru gali UFC Fight Night 239, która odbędzie się w UFC Apex w Las Vegas.

Rywalem Polaka będzie niebezpieczny Tai Tuivasa.

Marcin Tybura przed kolejną walką w UFC: Zawsze fajnie jest widzieć swoją twarz na plakacie

Tybura nie ukrywa, że mimo przeciągającego się obozu przygotowawczego do tej walki, to cieszy się możliwością stoczenia kolejnej walki wieczoru w UFC:

“Kiedy ta walka się pojawiłą, to byłem już w trakcie obozu, byłem trochę zmęczony i czekałem tylko na ostatnie dni, a wtedy walkę przełożono. To zawsze niszczy plany i harmonogram przygotowań. Ale jest fajnie. Zawsze miło widzieć swoją twarz na plakacie promującym galę. Zgodziłem się na to starcie, bo wiem, że były kłopoty z Taiem.”

Polak także krótko scharakteryzował swojego najbliższego przeciwnika:

“Myślę, że Tai to ekscytujący wojownik. Fani go kochają. Na pewno pierwsze co mi przychodzi na myśl o nim to jego ciężkie ręce. Próbuje kończyć swoje walki przed czasem. Jest niebezpieczny w każdej sekundzie walki. To właścicie tyle. Tak bym go określił.”

A Wy jak myślicie – kto wygra nadchodzącą walkę Tuivasa vs Tybura?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis