MMA PLArchiwumGROMDAMarcin Różalski w GROMDZIE? Mariusz Grabowski wskazał potencjalnych rywali!

Marcin Różalski w GROMDZIE? Mariusz Grabowski wskazał potencjalnych rywali!

Marcin Różalski wróci do rywalizacji i będą to starcie na gołe pięści w polskiej organizacji GROMDA? Tego nie można wykluczyć. Właściciel organizacji Mariusz Grabowski w rozmowie z FanSportu.pl przyznał, że chętnie zakontraktuje popularnego ”Różala”. Grabowski wspomniał o potencjalnym zestawieniu z Łukaszem ”Goatem” Parobcem i… Popkiem Monsterem.

Różalski

44-latek ostatni pojedynek stoczył w czerwcu poprzedniego roku. Był to niespodziewany powrót do organizacji KSW. ”Różal” wystąpił w formule K-1, a jego przeciwnikiem był doświadczony i uznany Errol Zimmerman. Różalski miał w tym pojedynku swoje momenty. Errol po jednym z uderzeniu był wstrząśnięty, ale ostatecznie przetrwał kryzys i w drugiej rundzie zakończył pojedynek przed czasem.

Wcześniej, bo w 2020 roku ”Różal” stoczył walkę na gołe pięści. Była to gala Genesis 1, gdzie w main evencie zobaczyliśmy starcie Różalskiego z legendarnym Joshem Barnettem. Walka zakończyła się w drugiej rundzie zwycięstwem reprezentanta Stanów Zjednoczonych.

Grabowski komentuje!

Marcin Różalski zawalczy w GROMDZIE? Mariusz Grabowski właścicieli wspomnianej organizacji zabrał głos na kanale FanSportu.pl. Grabowski wypowiedział się o potencjalnym walce Różalskiego z Łukaszem Parobcem.

To jest walka, to jest boks, jeden cios. Wszystko może się wydarzyć. Niektórzy pisali do mnie ”po co ta walka, przecież Parobiec go zabije”. Ja jestem takim typem człowieka, że nikogo nie przekreślam, każdemu daję szansę. Wiadomo, że Marcin jest po swoim prime, ale jeżeli się czuje na siłach to nic bym tutaj nie przekreślał. Na pewno to jest osoba, która pasuje do naszego klimatu. Człowiek, który ma swoje zdanie, ma zasady, ma honor, ma szacunek. Dlatego to jest na duży plus

Grabowski ma również pomysł na inne zestawienie.

Śledziłem jego wypowiedzi. Pamiętam co Marcin mówił, że on by chciał walczyć z zawodnikiem w swoim wieku. Myślę, że tutaj Łukasz Parobiec jest takim dobrym przykładem i dowodem. Jeśli okaże się, że Łukasz jest za mocnym zawodnikiem to ja nawet nikomu tego nie mówiłem, pierwszy raz u was to mówię. Można by było zestawić Marcina z Popkiem, ale tu boję się, że Marcin powie, że Popek to nie jest sportowiec. Bo ja chętnie bym widział taką walkę Popka z Różalem

Dlaczego zestawienie z Parobcem? ”Goat” w ostatnim czasie zaznaczał, że bardzo szanuje Marcina Różalskiego, ale chętnie skrzyżuje z nim rękawice.

Myślę, że już zamazałem porażkę z Bartkiem po walce z Francuzem. Jeżeli jednak jest taka potrzeba, mogę zawalczyć po raz kolejny przed walką o pas. Myślę, że walka z ”Rożalem” była by mega jeżeli chodzi o oglądalność. Pasujemy też wiekowo, więc może to być super starcie weteranów. Z Marcinem jesteśmy kumplami, ale w ringu to byłoby moje takie sportowe spełnienie marzeń (…) Nic nie planowałem, ale jeżeli Marcin Różalski chciałby ze mną zawalczyć, będę gotowy w 200% . Na temat poziomu zawodników nigdy nie będę się wypowiadał, każdy ma szansę wejść do GROMDY. Jak to bywa w walkach na gołe pięści. Jeden cios potrafi powalić największego Vikinga. Myślę, że Marcin jako stary wojownik na pewno znalazłby się w GROMDZIE. Tak samo, jak ja -złapałem tu drugą młodość – powiedział w rozmowie z FanSportu.pl.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis