MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman znów na majku! Kolejny teledysk przed galą MMA VIP! [WIDEO]

Marcin Najman znów na majku! Kolejny teledysk przed galą MMA VIP! [WIDEO]

Marcin Najman i jego nowy teledysk promujący najbliższą galę MMA VIP 3. Już w najbliższy piątek odbędzie się następna gala w Częstochowie. ”El Testosteron” nie przestaje zaskakiwać.

Najman

Były pięściarz postanowił ponownie wrócić z emerytury. Najman wystąpi w walce wieczoru na gali w Częstochowie. Marcin skrzyżuje rękawice z Ryszardem ”Szczeną” Dąbrowskim – trzeba przyznać, że jest to mocno kontrowersyjne zestawienie. ”Szczena” jest rekordzistą organizacji – jeśli mówimy o najszybszym zwycięstwie.

Marcin Najman na majku!

Marcin Najman z nowym teledyskiem przed piątkową galą MMA VIP 3. Podobną akcję w wykonaniu ”El Testosterona” widzieliśmy przed drugą edycją. Pierwszy teledysk na YouTubie ma ponad 400 tysięcy wyświetleń.

Jak tym razem poradził sobie Marcin Najman? Sami zobaczcie:

Na gali wystąpi też utytułowany zawodnik MMA, Michał Pasternak (14-6). “Wampir” był mistrzem PLMMMA czy WOTORE (walki na gołe pięści). Walczył też dla prestiżowej organizacji ONE Championship. Jego przeciwnikiem będzie zaś Kornel Zapadka (8-1), który może pochwalić się serią sześciu zwycięstw.

Zobacz także:

Nate Diaz odejdzie z UFC? Dana White: Została mu ostatnia walka!

Nate Diaz to jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki na świecie. Hardkorowcy znają go od lat, ale nowe pokolenie fanów MMA poznało go dopiero wtedy, kiedy przemielił i zgniótł jak peta – Conora McGregora w ich pierwszej walce. Teraz okazuje się, że jego przyszłość w UFC wcale nie jest pewna.

Karolina Owczarz pokazała obitą twarz po KSW 64. Z grubsza tak wygląda! Widzieliście?

Karolina Owczarz pokazała w mediach społecznościowych obitą twarz po występie na gali KSW 64 w minioną sobotę. Owczarz przegrała na gali w łódzkiej Atlas Arenie z Sylwią Juśkiewicz jednogłośną decyzją sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis