MMA PLArchiwumClout MMAMarcin Najman zdecydował! ”El Testosteron” składa protest po walce z Adrianem Ciosem!

Marcin Najman zdecydował! ”El Testosteron” składa protest po walce z Adrianem Ciosem!

Tak to pewne! Marcin Najman w mediach społecznościowych ogłosił, że składa protest po walce z Adrianem Ciosem. ”El Testosteron” nie zgadza się z decyzją. Przypomnijmy, że częstochowianin podczas sobotniej gali Clout MMA 2 w Płocku stoczył dwa pojedynki.

Najman

W pierwszym starciu Najman zmierzył się z dużo lżejszym Piotrem Lizakowskim. ”Lizak” nie zamierzał ryzykować i kompletnie unikał większych wymian. Podopieczny Mirosława Oknińskiego szukał obalenia, ale rywal był na to gotowy. Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów często korzystał z niskich kopnięć, a w drugiej odsłonie wpiął się za plecy, gdzie przez dłuższy czas atakował ciosami i szukał duszenia. Po trzech rundach ”Lizak” wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

W drugiej walce Najman zmierzył się z byłym zawodnikiem MMA VIP – Adrianem Ciosem. Tu od samego początku Najman ruszył z mocną szarżą, ale został obalony. Najman będąc z dołu zaczął wyprowadzać z dużą agresją ciosy. Sędzia zwrócił uwagę Marcinowi, aby nie uderzał w tył głowy, a po kolejnej akcji przerwał walkę. Wtedy Cios upadł i nie był w stanie kontynuować walki. Najman tym samym przegrał przez dyskwalifikację.

Będzie protest!

Marcin Najman zdecydował! ”El Testosteron” po sobotniej gali Clout MMA 2 w Płocku zamierza złożyć protest. Tym samym były pięściarz nie zgadza się z werdyktem po walce z Adrianem Ciosem.

Karol Matuszczak i Kornik to znakomici fachowcy. Moi drodzy składamy protest! Oczywiście tylko na decyzje, bo wp**** i tego wyjazdu z hali nikt mu już nie odbierze. Gdy on kilka dni przed walką zaatakował mnie z partyzanta, nikomu nie żaliłem się, że mam problem z uchem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis