MMA PLArchiwumClout MMAMarcin Najman zapewnia przed najbliższą walką: Dopóki zdrowie pozwoli, będę walczył!

Marcin Najman zapewnia przed najbliższą walką: Dopóki zdrowie pozwoli, będę walczył!

Marcin Najman już dwudziestego ósmego października stoczy swój najbliższy pojedynek. ”El Testosteron” nie zamierza szybko kończyć przygody z freak fightami. Częstochowianin w mediach społecznościowych zapewnił, że dopóki zdrowie pozwoli, to będzie toczył następne starcia. 

Najman

Niewykluczone, że Najman na gali Clout MMA 2 w Płocku stoczy dwa pojedynki. W przypadku zwycięstwa bądź przegranej na punkty z Piotrem Lizakowskim… ”El Testosteron” po raz drugi wyjdzie do klatki. Będzie to zestawienie z byłym zawodnikiem MMA VIP – Adrianem Ciosem.

W main evencie zobaczymy wyczekiwane starcie Denisa ”Bad Boya” Załęckiego z Danielem Omielańczukiem. Walka odbędzie się w boksie w małych rękawicach.

Najman zabiera głos!

Jest kolejny wpis Marcina Najmana przed zbliżającą się drugą walką w Clout MMA. ”El Testosteron” zapewnia, że dopóki ma zdrowie, to będzie toczył następne pojedynki w klatce.

W sporcie, a nawet we freak fightach, piękne jest to, że pomimo 44 lat trzeba trenować😊 Pewnie już nie tak jak 20 lat temu, ale aktywność fizyczna to najlepsze lekarstwo na wszystko. Dlatego, cieszę się, że moja aktywność po zakończeniu kariery sportowej w 2018 roku jest cały czas podtrzymana. Dopóki zdrowie pozwoli, będę walczył.

W sporcie, a nawet we freak fightach, piękne jest to, że pomimo 44 lat trzeba trenować😊 Pewnie już nie tak jak 20 lat…

Posted by Marcin Najman on Tuesday, October 17, 2023

Częstochowianin swój debiut w Clout MMA odnotował w main evencie pierwszej edycji. Najman zmierzył się z utytułowanym pięściarzem Andrzejem Fonfarą. Dla Andrzeja był to debiut w formule MMA i pierwsza walka w freak fightach. Andrzej potrzebował 16 sekund na udany debiut w freak fightach i mieszanych sztukach walki. ”El Testosteron” zaskoczył na samym początku, ponieważ ruszył i trafił dwoma cepami. Zaraz Najman próbował obalić, ale sam wylądował na plecach. Fonfara wykorzystał okazję i szybko zdemolował oponenta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis