MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman zabiera głos po przegranej: Ja tak na pewno nie zakończę!

Marcin Najman zabiera głos po przegranej: Ja tak na pewno nie zakończę!

Marcin Najman zabrał głos po przegranej na gali WOTORE 6. ”El Testosteron” błyskawicznie, bo po niecałej minucie został zdemolowany z rąk debiutującego Pawła Jóźwiaka. Częstochowianin zapewnia, że nie pamięta walki i nie ma mowy, aby w takim stylu zakończył karierę.

Najman

Początek był spokojny i nie zapowiadał mocnych wymian. Wystarczyła chwila i mieliśmy szaleńczy chaos. Najman przyjął podbródkowy i w zasadzie było już po wszystkim. Ciosy w parterze były tylko dokończeniem dzieła.

Sami zobaczcie:

Najman zabiera głos!

Marcin Najman w rozmowie z ”Super Expressem” (kanał Koloseum) skomentował błyskawiczną przegraną z Pawłem Jóźwiakiem.

Tak, nie pamiętam tego ciosu. Tak to się czasem zdarza, że czasem się szybko wygrywa, a czasem szybko przegrywa. W 17-sekund też wygrywałem natomiast tak szybko przegrałem chyba pierwszy raz (…) Najpierw muszę zrozumieć co się stało dzisiaj, a ciągle nie rozumiem. Nie wiem jak to mogło się wydarzyć (…) Na pewno tak nie zakończę, to nie ma dwóch zdań. Tak nie zakończę.

Zobacz także:

Nie było taryfy ulgowej! Dziennikarz sparował z… Robertem Ruchałą! [WIDEO] Widzieliście?

Na Kanale Sportowym pojawił się już zapowiadany wcześniej materiał z Robertem Ruchałą (8-0). Maciej Turski sparował z polskim prospektem. Taryfy ulgowej nie było! Przypomnijmy, że dziennikarz trenuje sztuki walki i w przyszłości niewykluczona jest jego walka w jednej z freakowych organizacji. Turski to również komentator największej organizacji w naszym kraju.

Don Kasjo mocno o Załęckim: Pe**s The War, wielki zawodnik! Tańcula chociaż coś wygrał! Co wy na to?

Kasjusz Życiński na swoim kanale YouTube postanowił odpowiedzieć na słowa Michała ”Boxdela” Barona. ”Don Kasjo” odniósł się do słów jednego z właścicieli FAME MMA. Ponadto Kasjusz wspomniał o Denisie Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis