MMA PLArchiwumBoxdelMarcin Najman zabiera głos: Gdybym wiedział, że Baxton to mistrz Śląska w MMA…

Marcin Najman zabiera głos: Gdybym wiedział, że Baxton to mistrz Śląska w MMA…

Marcin Najman zabrał głos w mediach społecznościowych. Tym razem ”El Testosteron” wypowiedział się o Michale Baronie. Były pięściarz postanowił wrócić pamięcią do sytuacji, gdy zapraszał ”Bodela” na sparing do Częstochowy.

Najman

Najman swój najbliższy pojedynek stoczy podczas drugiej edycji Clout MMA, która dwudziestego ósmego października odbędzie się w Płocku. Częstochowianin zmierzy się z dużo lżejszym podopiecznym Mirosława Oknińskiego – Piotrem ”Lizakiem” Lizakowskim, którego możecie dobrze znać z kanału ”Ebe Ebe”.

W main evencie zobaczymy wyczekiwany pojedynek pomiędzy Denisem ”Bad Boyem” Załęckim, a Danielem Omielańczukiem. Walka została zakontraktowana w formule boksu w małych rękawicach. W przypadku faulów ”Bad Boya” formuła walki zmienia się na MMA.

Najman komentuje!

Marcin Najman w mediach społecznościowych wypowiedział się o Michale ”Boxdelu” Baronie.

Moi drodzy pewne rzeczy musimy powiedzieć sobie wprost. Upiekło mi się, kiedy czekałem na Baxtona. Pamiętacie tą sytuację? (pokazał nagranie). Gdybym ja wówczas wiedział, że Baxton to mistrz Śląska w MMA i trzech typów na ulicy robi tak… To w życiu bym tam nie pojechał

Powiedzmy sobie to wprost… upiekło mi się. Gdybym wiedział, że Baxton to Mistrz Śląska w mma… Eh

Posted by Marcin Najman on Tuesday, October 10, 2023

Częstochowianin swój debiut w Clout MMA odnotował w main evencie pierwszej edycji. Najman zmierzył się z utytułowanym pięściarzem Andrzejem Fonfarą.  Andrzej potrzebował 16 sekund na udany debiut w freak fightach i mieszanych sztukach walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis