MMA PLKowalkiewiczMarcin Najman wspiera Kowalkiewicz: Nie mogą Ci życia psuć mali, leniwi, tchórzliwi ludzie!

Marcin Najman wspiera Kowalkiewicz: Nie mogą Ci życia psuć mali, leniwi, tchórzliwi ludzie!

Był Jan Błachowicz (28-9), a teraz Marcin Najman postanowił skomentować ostatnią sytuację z Karoliną Kowalkiewicz (12-7). ”El Testosteron” wspiera zawodniczkę UFC. Trzeba zaznaczyć, że na częstochowianina od wielu lat spadała duża ilość hejtu/krytyki.

Najman

Karolina postanowiła przeczytać komentarze przy jednym z forum o MMA. To nie był dobry pomysł, bo nie zawsze będzie konstruktywna krytyka, a mocny hejt.

Powiem wam, że jestem raczej… Jestem odporna na to – co się dzieje w internecie. Na tą całą falę hejtu, na te niefajne wiadomości, komentarze i tak dalej, ale czasami człowiekowi robi się cholernie przykro. Naprawdę nie wiem – co ludzie mają w głowach, ale na jednym z portali poświęconych MMA pojawił się taki artykuł, że zasugerowałam – że wracam do oktagonu. Bardzo rzadko czytam komentarze jednak z ciekawości weszłam, żeby zobaczyć, co tam napisali. Poczytałem komentarze ludzi i powiem wam, że naprawdę jest mi cholernie przykro. W ogóle tego nie rozumiem, z jaką łatwością można na drugiego człowiek wylewać wiadro pomyj. Oceniać jego życie, nie mając pojęcia o tym życiu.

Całe wideo poniżej:

Marcin Najman: Oni są jak komary!

Marcin Najman postanowił w mediach społecznościowych zareagować. ”El Testosteron” wspiera Karolinę Kowalkiewicz (12-7).

Karolina, to Ty się w swoim życiu realizujesz, to Ty masz odwagę podejmować wyzwania. Nie mogą Ci życia psuć mali, leniwi, tchórzliwi ludzie. Komentarze to jest ich jedyna platforma do zaistnienia. Oni są jak komary. Komar nie może przyprawiać Cię o łzy. Do góry głowa i rób swoją. Powodzenia.

Zobacz także:

Będzie walka Stanowski vs Najman za 5 milionów złotych? “El Testosteron”: Liść wychowawczy byłby wskazany

Marcin Najman nie zamierza odpuszczać i jeśli raz ktoś mu nadepnął na odcisk, to będzie do tego kogoś wracał nieustannie. Tym razem “El Testosteron” odniósł się do pomysłu potencjalnej walki Stanowski vs Najman w MMA.

Szok! 240 kilogramowy bloger zmierzył się z kolejną kobietą! [WIDEO] Widzieliście?

Jak widać Grigorij Czistiakow nie powiedział ostatnie słowa. 240-kilogramowy bloger stoczył swój drugi pojedynek z kobietą. Tym razem wyszedł zwycięsko z tego starcia. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis