MMA PLArchiwumMarcin NajmanMarcin Najman wierzy w starcie z Adamkiem: Muszę wygrać dwie walki, żeby wejść z nim do klatki!

Marcin Najman wierzy w starcie z Adamkiem: Muszę wygrać dwie walki, żeby wejść z nim do klatki!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Marcin Najman nie odpuści w dążeniach do walki z Tomaszem Adamkiem!

Marcin Najman, Instagram/Tomasz Radzik, SE
Foto: Najman o walce z Adamkiem

Tomasz Adamek wywołał ogromne poruszenie, podpisując kontrakt z organizacją FAME MMA. Otworzyła się zupełnie furtka dla starć, które w przeszłości nie miały racji bytu.

Jasne jak Jasna Góra stało się, kto będzie przodował w nawoływaniu do walki z Adamkiem. Marcin Najman rozpoczął coś na wzór kampanii wyborczej, aby tylko doprowadzić do pojedynku z „Góralem”. Tomasz Adamek do tego pomysłu pochodzi z uśmiechem na twarzy, lekceważąc buńczuczne zapowiedzi częstochowianina.

Najman o walce z Adamkiem!

We vlogu federacji CLOUT MMA – „El Testosteron” wypowiedział się na temat pojedynku z legendarnym bokserem oraz warunków, które musi spełnić, żeby doszło do tej konfrontacji.

Oczekuję się ode mnie, że muszę wygrać co najmniej dwie walki, żeby wejść z Adamkiem do klatki. Pomyślałem sobie, kur*wa, nie ma na co czekać. Dawać dwóch na jednej gali (Lizak i Cios).

ZOBACZ TAKŻE: Już dziś Różański stoczy trzecią walkę w Bellatorze! Polak zmierzy się z byłym mistrzem ACA!

Wiem, że aktualnie nie mam podjazdu (do Adamka) – ostatnio przegrałem w ch*jowym stylu. Oczywiście trafiłem Andrzeja na dzień dobry, ale ostatecznie poniosłem klęskę. Nie mogę być dumny z tej walki, muszę udowodnić swoją wartość, wygrywając na tym wydarzeniu.

Walka Adamek vs. Najman dalej wydaje się mało realna, lecz nie ma rzeczy niemożliwych. Czas pokaże, co wymyślą włodarze organizacji freakowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis