MMA PLBoksMarcin Najman o zachowaniu Oleksandra Usyka: Mistrz w boksie i w aktorstwie

Marcin Najman o zachowaniu Oleksandra Usyka: Mistrz w boksie i w aktorstwie

Po wczorajszej walce Oleksandra Usyka z Danielem Duboisem, o którym dyskutuje cała pięściarska Polska, swój komentarz zamieścił także były mistrz prestiżowej federacji WKU – Marcin Najman. “El Testosteron” zwany także cesarzem freak fightów w Polsce ostro wypowiedział się o zachowaniu Ukraińca po rzekomym faulu rywala.

Marcin Najman o zachowaniu Oleksandra Usyka: Mistrz w boksie i w aktorstwie

Sprawa miała miejsce w piątej rundzie starcia, kiedy to Daniel Dubois rzekomo uderzył mistrza wagi ciężkiej poniżej pasa. Po tym ciosie sędzia ringowy przerwał walkę, dając czas Usykowi na dojście do siebie.

Dubois po czasie przyznał wprost, że nie zgadza się z tamtą decyzją sędziego i twierdzi, że jego cios był w pełni legalny, a Ukrainiec dostał dodatkowy czas na zregenerowanie sił po kłopotach, jakie go w owej piątej rundzie spotkały.

Marcin Najman o zachowaniu Oleksandra Usyka: Mistrz w boksie i w aktorstwie

Choć dyskusja na temat rzekomego faulu Duboisa na Usyku z piątej rundy będzie trwała jeszcze długo, to i możemy zamieścić także komentarz zawodnika, wokół którego polscy kibice nie przechodzą obojętnie.

Marcin Najman, który w ostatniej walce – jak to sam określił – gdyby nie szedł po obalenie, to rozniósłby w klatce Andrzeja Fonfarę, zamieścił na portalu X wpis na temat zachowania Usyka po wspomnianym faulu z piątej rundy.

“El Testosteron” napisał:

“Mistrz w boksie i w aktorstwie również. Czysty cios po którym Usyk powinien być liczony.”

Ostatecznie Usyk liczony w piątej rundzie nie był, a zamiast tego doszedł do siebie i w dziewiątej rundzie zakończył starcie z Danielem Duboisem przez TKO:

A Wy zgadzacie się ze zdaniem Marcina Najmana na temat Oleksandra Usyka? Czy Ukrainiec trochę przyaktorzył w piątej rundzie, kiedy to miał kłopoty w walce z Danielem Duboisem? Czy Wy także byście przerwali to starcie widząc kontrowersyjne uderzenie w okolice pasa?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis