MMA PLClout MMAMarcin Najman nie wytrzymał i ściągnął koszulkę: Ja nie mam brzucha, wcześniej miałem! [WIDEO]

Marcin Najman nie wytrzymał i ściągnął koszulkę: Ja nie mam brzucha, wcześniej miałem! [WIDEO]

Wczoraj na kanale Clout MMA odbył się kolejny program ”Roast”, na którym zobaczyliśmy konfrontację słowną pomiędzy Marcinem Najmanem, a Andrzejem Fonfarą. Prowadzący Mateusz Kaniowski postanowił zacytować jedną z wypowiedzi uznanego pięściarza przed ich nadchodzącym starciem. W tym momencie ”El Testosteron” nie wytrzymał i postanowił szybko ściągnąć koszulkę, aby zaprezentować swoją sylwetkę.

Najman

Do starcia Marcina Najmana z Andrzejem Fonfarą dojdzie już piątego sierpnia w Warszawie. Będzie to main event freakowej organizacji. Fonfara stoczy swój pierwszy pojedynek w freak fightach oraz odnotuje debiut w freak fightach. Bez wątpienia Fonfara wydaje się mocnym faworytem tego starcia – mimo, że jest to MMA, w którym ”El Testosteron” ma zdecydowanie większe doświadczenie.

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy starcie reprezentanta polski w piłce nożnej Tomasza Hajto i reprezentanta polski w siatce – Zbigniewa Bartmana.

Najman prezentuje formę!

Marcin Najman jest pewny siebie przed nadchodzącym starciem. ”El Testosteron” uważa, że walka nie wyjdzie poza pierwszą rundę i to on zostanie zwycięzcą. Najman gwarantuje, że nie jest to boks, więc pokaże Andrzejowi Fonfarze na czym polega różnica między pięściarstwem, a mieszanymi sztukami walki.

Mateusz Kaniowski podczas programu postanowił przypomnieć i zacytować jedną z wypowiedzi Andrzeja Fonfary.

Popatrz na samą posturę ma 45 lat i brzuch jak baba w ciąży. Easy job pokaże mu, gdzie jego miejsce.

Najman nie zamierzał długo czekać i szybko ściągnął koszulkę, aby zaprezentować swoją sylwetkę. Częstochowianin zapewnia, że miał wcześniej brzuch, ale teraz jest w naprawdę dobrej formie.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis