MMA PLNajnowszeKSWMarcin Held przed debiutem w KSW: Będę próbował dźwignię na nogi, a może…

Marcin Held przed debiutem w KSW: Będę próbował dźwignię na nogi, a może…

Marcin Held już w najbliższą sobotę 16 grudnia zadebiutuje w klatce największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki. Były zawodnik Bellatora czy UFC wystąpi na gali XTB KSW 89, a przed debiutem zapowiada swoje starcie.

Marcin Held przed debiutem w KSW

Rywalem Marcina Helda będzie doświadczony i niebezpieczny Rauli Tutarauli, a starcie to będzie jednym z najbardziej wyczekiwanych przez fanów podczas całej imprezy w Arenie Gliwice.

Bilety na XTB KSW 89 już w sprzedaży na eBilet.pl.

Marcin Held przed debiutem w KSW: Będę próbował dźwignię na nogi, a może…

Held nie ukrywa, że w nadchodzącej walce będzie szukał poddania, czyli technik, z których jest najbardziej kojarzony wśród fanów sportów walki w naszym kraju. Jednocześnie docenia on umiejętności Tutarauliego:

“Nie widzę szczególnych luk w grze Rauliego, które mógłbym wykorzystać, ale na pewno będę próbował dźwignię na nogi, a może jakąś gilotynę lub balaszkę. Jest duży wachlarz technik kończących i myślę, że coś wejdzie.”

Jednocześnie Marcin Held już snuje plany na swoją przyszłość w Federacji KSW. Na oficjalnej stronie polskiego giganta przyznał, że celuje w walkę o mistrzowski pas:

“Jestem chętny na walkę z każdym. W sumie nieważne, czy Salahdine Parnasse będzie jeszcze posiadał pas, kiedy przyjdzie do naszej walki. Zawsze jestem chętny do rywalizacji z najlepszymi zawodnikami. Uważam, że kategoria lekka jest najmocniejszą kategorią w KSW. Ogólnie na świecie jest to waga bardzo mocno obsadzona.”

A Wy na kogo stawiacie w walce Held vs Tutarauli?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis