MMA PLNajnowszeBoksMateusz Masternak atakuje Billama-Smitha: Obijałem cię jak dzieciaka!

Mateusz Masternak atakuje Billama-Smitha: Obijałem cię jak dzieciaka!

Mateusz Masternak słownie zaatakował Chrisa Billama-Smitha, kiedy usłyszał, co ten wygaduje na jego temat po zakończonej walce o mistrzostwo świata federacji WBO.

Mateusz Masternak atakuje Smitha
Foto: Lawrence Lustig/ BOXXER

Nie ziściło się marzenie Mateusza Masternaka o zostaniu 6. polskim mistrzem świata w boksie. W niedzielę w Bournemouth Chris Billam-Smith wyszedł obronną ręką ze starcia z reprezentantem naszego kraju, zachowując miejsce na tronie w wadze junior ciężkiej

W ringu Masternak był szybszy, celniejszy, zadawał więcej ciosów, które dochodziły celu. Polak prowadził na kartach punktowych i wydawało się, że za chwilę będzie mógł zacząć świętować.

Niestety, cały czar prysł w ósmej rundzie. Mateusz Masternak nie mógł kontynuować pojedynku ze względu na kontuzje, dlatego sędzia ringowy przerwał walkę. Początkowo mówiło się o złamanych żebrach, jednak późniejsze badania wykluczyły taką możliwość.

ZOBACZ TAKŻE: Clout MMA: Wyjaśnienie dużego konfliktu! Załęcki zmierzy się z Wielkim Bu!

Co ciekawe, po walce Chris Billam-Smith zaczął tworzyć narrację, jakoby wiedział o problemach zdrowotnych rywala – konkretnie o problemach z żebrami. Mateusz Masternak w ostrych słowach skomentował wypowiedź Brytyjczyka.

To nie był odgłos mojego złamanego żebra, ponieważ żebro mam całe. To co słyszałeś, to zgrzyt twojej szczęki po każdym moim prawym lub lewym. Przestań pisać głupoty, bo do 7-ej rundy obijałem Cię jak dzieciaka. Moja kontuzja to był twój fart i wiesz bardzo dobrze, że pas powinieneś stracić” – napisał Masternak.

Zarówno moi jak i twoi kibice chcą rewanżu. Widziałem komentarze pod twoimi postami, twoi rodacy domagają sie rematchu, dasz im to? Bo ja jestem gotów. Zaleczę kontuzję i jestem gotów po raz drugi wejść z Tobą do ringu i zabrać Ci pas” – dodał Masternak

CBS Christopher Billam-Smith – Professional Boxer to nie był odgłos mojego złamanego żebra, ponieważ żebro mam całe. To…

Posted by Mateusz Masternak on Tuesday, December 12, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis