MMA PLNajnowszeBraveMarcin Bandel przegrał na BRAVE CF 83! Kibice twierdzą, że walkę przerwano przedwcześnie [WIDEO]

W minioną sobotę w Alkmaar w Holandii odbyła się gala BRAVE CF 83, na której to swoją kolejną zawodową walkę stoczył Marcin Bandel. “Bomba” niestety swoją walkę przegrał, ale nie obyło się w niej bez kontrowersji.

Marcin Bandel przegrał na BRAVE CF 83!

Rywalem Polaka był Francuz Alex Lohore, który aktualnie notuje rekord 24-10, a do walki z “Bombą” przystępował z dwiema porażkami z rzędu, w tym jedną z Ionem Surdu, kojarzonym z występu dla Federacji KSW.

Dla Bandla ta walka zakończyła się nie tak, jakby tego oczekiwał.

Walka Polaka z Francuzem zakończyła się po nieco ponad minucie, kiedy to Bandel otrzymał potężny cios od rywala i padł na plecy. Stamtąd jednak próbował wybronić się przed ofensywą Lohore, a ci którzy walki “Bomby” kojarzą wiedzą, że z takich sytuacji potrafi on wyjść obronną ręką.

Dlatego właśnie wielu kibiców w sieci twierdzi, że przerwanie w tej walce nastąpiło ciut za szybko.

Ale oceńcie to sami:

I jak Waszym zdaniem to powinno wyglądać? Czy według Was to przedwczesne przerwanie?