MMA PLNajnowszeThe Warriors MMAThe Warriors MMA 3: Artur Sowiński rozbija Michała Kornackiego i to on zostaje prawdziwym “Kornikiem”!

The Warriors MMA 3: Artur Sowiński rozbija Michała Kornackiego i to on zostaje prawdziwym “Kornikiem”!

Artur “Kornik” Sowiński (25-14, 3 N/C) pokonał Michała “Kornika” Kornackiego (0-1) w walce wieczoru gali The Warriors MMA 3 w Mysłowicach.

The Warriors MMA 3 Artur Sowiński

Sowiński świetnie korzystał z przewagi warunków fizycznych. Pracował kopnięciami, dokładał też ciosy. Kornacki próbował się odwołać do swojej ulubionej płaszczyzny, czyli zapasów, ale były mistrz KSW dobrze się wybronił. Po jednym z kopnięć Sowińskiego rywala się przewrócił. Kornacki spróbował klinczu, gdzie przyjął bardzo mocne kolano. Sowiński po chwili przeniósł walkę do parteru, gdzie zasypał rywala gradem ciosów. Zawodnik znany z walk na gołe pięści został uratowany przez gong. Tak przynajmniej się wydawało. Kornacki długo bowiem nie wstawał. Ostatecznie zdecydowano o tym, że walka została zakończona, gdyż zawodnik nie został dopuszczony do drugiej rundy przez lekarza.

Po pojedynku Kornacki wyraził swoje niezadowolenie, gdyż nie zgadza się z decyzją lekarza. Wyzwał on Sowińskiego do rewanżu. Były mistrz KSW wyzwanie przyjął.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis