MMA PLNajnowszeBorys MańkowskiMańkowski chętny na kolejny starcie w FAME MMA: Nawet mam swój własny pomysł dla FAME’u!

Mańkowski chętny na kolejny starcie w FAME MMA: Nawet mam swój własny pomysł dla FAME’u!

Borys Mańkowski w ostatniej rozmowie z portalem mmarocks.pl wyznał, że jest chętny na drugi pojedynek w FAME MMA. Były mistrz KSW wyznał, że ma nawet pomysł, który mógłby okazać się świetnym rozwiązaniem w freak fightowej organizacji.

Mańkowski

”Tasmański Diabeł” najbliższe starcie stoczy dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Reprezentant Czerwonego Smoka skrzyżuje rękawice z Valeriu Mirceą (27-8-1).

Mańkowski swój jedyny pojedynek w FAME MMA odnotował na 11 edycji, która w październiku 2021 roku odbyła się w Gliwicach. Był to typowo sportowy pojedynek. Borys stoczył rewanżową walkę z Normanem ”Storminem” Parke.

Mańkowski ma pomysł!

Borys Mańkowski w rozmowie z portalem mmarocks.pl wyznał, że jest otwarty na drugi pojedynek w FAME MMA. Ponadto reprezentant Czerwonego Smoka ma pewien pomysł…

Wspominając walkę w FAME, to jest z niej bardzo zadowolony. Po pierwsze zawalczyłem na swoich zasadach, po drugie zawalczyłem z gościem, z którym cały czas chciałem zawalczyć. I mało tego, to była typowo sportowa walka i wszystkie pociski, które są znane w FAME i krzyki odeszły na bok, a po prostu stoczyliśmy ze sobą sportową walkę, po której staliśmy się – nie że wielkimi kumplami, ale dobrze mu życzę! On zapewne również życzy mi dobrze. Byłem zadowolony. Już nie mówiąc o tym, że zarobiłem kupę kasy – co oczywiście jest bardzo ważne, bo gdyby nie było ważne, to byście nie chodzili do pracy. Kiedy myślę sobie o tym czy chciałbym wrócić, to gdyby pojawiła się super oferta, to jak najbardziej. Tak jak widzicie jestem bardzo zadowolony z tego co się wydarzyło, ale kiedy myślę o otoczce całej gali, walki, paru tych miesiącach, gdzie są te konferencje, spotkania… to naprawdę mi się to nie podoba! Jak patrzę czasami i mi wyskakują jakieś zajawki/zdjęcia z tych konferencji – czym Ci ludzie się jarają no to niestety fanem tego nie jestem. I nie chciałbym w tym być. Tylko to jest taki niestety biznes, że jeżeli chcesz tam być, chcesz dostrzec do tych ludzi, jeżeli chcesz zarobić – no to musisz być gotowy na to, że musisz brać w tym udział. Ja nie chciałbym brać udziału w tych konferencjach, i wszystkim – chciałbym walczyć, zarabiać. Jak to pogodzić? Ciężko (śmiech), ale zdecydowanie rozumiem, że to można zrobić. Ja jestem nadal osobą, która jeżeli pojawiałby się fajna oferta, a nawet mam swój własny pomysł dla FAME’u. Fajna rzecz, która wydaje mi się, że pod względem medialnym i sportowym zaj**** rzeczą. Być może, kiedyś z tego coś uklecimy, to bym brał w tym udział od razu. I wiedziałbym z góry, że będzie, to ciężkie dla mojej psychiki, żeby to wszystko znieść, ale wiedziałbym o tym, że gdy to wszystko minie, to będę bardzo zadowolony, moja rodzina i nasza przyszłość też by była zadowolona. Zarobilibyśmy na tym kupę kasy, a nie ukrywajmy, że to jest bardzo istotna rzecz. W szczególności, gdy nie masz już 20 lat (…) No teraz nie mogę właśnie tego zdradzić, bo jeszcze mi to wykradną. Dlatego jedyne co, to mogę się spotkać i zaproponować właśnie ten pomysł i nie tylko na walkę tylko… nie chcę za bardzo się otworzyć, ale na cały kilkutygodniowy/kilkumiesięczny projekt.   

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA odcina się od kryminogennych zachowań! Jest oświadczenie organizacji! Co wy na to?

Organizacja FAME MMA przedstawiła oficjalne oświadczenie dot. promowania przestępczego żargonu oraz innych postaw normalizujących kryminogenne zachowania, które mają miejsce podczas wydarzeń produkowanych przez największą organizację freak fight w Europie.

Mirosław Okniński zdecydował! Wyznał, że nie pojawi się w narożniku Załęckiego jeśli zawalczy z… Widzieliście?

Mirosław Okniński podczas wywiadu dla kanału MMA-bądź na bieżąco otrzymał pytanie m.in. o coraz to donośniejsze głosy w kuluarach, w związku z potencjalnym starciem swojego podopiecznego z aktualnym zawodnikiem KSW. Stanowisko “Łowcy Skór” co do tego starcia jest klarowne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis