MMA PLNajnowszeKSWMamed przed walką z Pudzianem na XTB KSW 77: Nie mogę wyjść z takim czymś do walki

Mamed przed walką z Pudzianem na XTB KSW 77: Nie mogę wyjść z takim czymś do walki

Mamed Khalidov jest na ostatniej prostej w swoich przygotowaniach do walki z Mariuszem Pudzianowskim, która będzie walką wieczoru gali XTB KSW 77 zaplanowanej na dzień 17 grudnia. Areną zmagań zawodników tego wieczora będzie Arena Gliwice.

Mamed przed walką z Pudzianem

Starcie Pudzianowski vs Khalidov będzie starciem legend Federacji KSW. To z pewnością najgłośniejsza walka zestawiona w KSW od lat.

Mamed Khalidov o obawach przed Pudzianem

Na stronie Super Expressu pojawiła się wypowiedź Mameda Khalidova, który odniósł się do obaw towarzyszących nadchodzącej walce z dużo cięższym i silniejszym Pudzianowskim. Dziennikarze “Superaka” zapytali o to, czy ten nie boi się o siebie, widząc chociażby skutki walki z Pudzianem, jakich doświadczył jego przyjaciel – Michał Materla.

“Magic” zwany w przeszłości “Cipkiem” przegrał z Pudzianowskim przez brutalny nokaut:

Czy Mamed widząc tę akcję ma obawy przed Pudzianowskim?

“Czy mam obawy? Nie może być takiego czegoś. Nie może być, bo to zabiera ci całkowicie sens. Wychodzisz i się boisz, że cię trafi… To jest walka. Masz po prostu być czujnym, robić swoją pracę i tyle. Nie obawiam się. Nie lekceważę go – nie o to chodzi. Nie mogę po prostu wyjść z takim czymś do walki”

Zobacz także:

FAME MMA: Organizacja nie przedłużyła kontraktu z Jackiem Murańskim! Jeden z właścicieli komentuje! Widzieliście?

No to znamy decyzje FAME MMA! Krzysztof Rozpara jeden z właścicieli freakowej organizacji na kanale ”Koloseum” zdradził, że postanowiono nie przedłużać kontraktu z Jackiem Murańskim. Krzysztof podkreślił, że nie jest, to spowodowane żadnym naciskiem.

Tybori vs Tańcula II eliminatorem do KSW? Tyburski zabiera głos: Chcę napisać taką nową historię! 

Paweł Tyburski nabrał chęci do spróbowania sił w największej organizacji w naszym kraju? Tego nie można wykluczyć. Freak fighter na kanale 6PAK wyznał, że jego rewanż z Arkadiuszem Tańculą mógłby być eliminatorem do KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis