MMA PLKSWMamed pokazuje formę na tarczach! Szykuje się na walkę?

Mamed pokazuje formę na tarczach! Szykuje się na walkę?

Foto: facebook.com/Mamed Khalidov
Foto: facebook.com/Mamed Khalidov

Za pomocą swojego profilu na Facebooku Mamed Khalidov (34-7-2) opublikował materiał wideo z treningu. Być może filmik sugeruje, iż Polak przygotowuje się do stoczenia kolejnego pojedynku dla organizacji KSW.

Khalidov to wciąż jedna z największych gwiazd polskiego MMA. Zawodnik przechodził ostatnio sporo perturbacji, gdyż na jakiś czas skończył on karierę. Po pewnym czasie KSW przekonało jednak Mameda do powrotu. Ten miał miejsce w grudniu 2019 roku, kiedy to olsztynianin musiał uznać wyższość Scotta Askhama (19-4).

Porażka z Brytyjczykiem była dla 40-latka trzecią z rzędu. Warto przypomnieć, że wcześniej były mistrz wagi średniej KSW dwukrotnie został pokonany przez Tomasza Narkuna (17-3). Kolejny pojedynek stanowi zatem dla Khalidova szansę na przełamanie złej passy i powrót na szlak zwycięstw.

Na razie nie wiadomo jednak kiedy Czeczen wróci do rywalizacji. Najpewniej nie nastąpi to 11 lipca, czyli dnia, w którym organizacja szykuje kolejną galę. Nie ma również informacji odnośnie do tego, z kim polski zawodnik miałby się zmierzyć. KSW chętnie zorganizowałoby swojemu podopiecznemu rewanż z Askhamem, lecz ten nie jest szczególnie zainteresowany pojedynkiem.

Być może sytuacja związana z Khalidovem zacznie się bardziej klarować. Zawodnik wypuścił w swoich social mediach materiał wideo. Na filmiku widać, jak Mamed wykonuje różne kombinacje ciosów, bijąc w tarcze trzymane przez Pawła Derlacza. Możliwe, iż jest to fragment przygotowań do kolejnej rywalizacji 40-latka, co oznaczałoby, że szczegóły dotyczące walki powinny pojawiać się w najbliższym czasie.

Hansu gotcu mitcu✌️🤪

Opublikowany przez Mamed Khalidov Środa, 27 maja 2020

Zobacz także:

Materla wraca do walki!

Michał Materla zamierza wrócić do rywalizacji w MMA. Co ciekawe, jego powrót odbędzie się poza klatką KSW!

Znamy pretendentów do pasa UFC w wadze koguciej?

UFC podejmuje kolejne kroki w sprawie wyłonienia nowego mistrza w wadze koguciej. Najpewniej poznaliśmy nazwiska dwóch pretendentów do pasa.