MMA PLNajnowszeKSWMamed Khalidov o walce z Tomaszem Adamkiem na KSW Epic: Potrzebuję wyzwania sportowego

Mamed Khalidov o walce z Tomaszem Adamkiem na KSW Epic: Potrzebuję wyzwania sportowego

Legenda polskiego MMA – Mamed Khalidov wypowiedział się o zbliżającej się walce z Tomaszem Adamkiem, do której dojdzie na specjalnie organizowanej gali KSW: Epic.

Mamed Khalidov o walce z Tomaszem Adamkiem na KSW Epic

Impreza z walką między dwoma legendami sportów walki, zakontraktowaną w formule bokserskiej odbędzie się już 24 lutego w Gliwicach.

Khalidov nie ukrywa, że potrzebował takiego sportowego wyzwania, jakim będzie konfrontacja z pięściarzem uznawanym za najlepszego w historii polskiego boksu.

Bilety już w sprzedaży na ebilet.pl

Mamed Khalidov o walce z Tomaszem Adamkiem na KSW Epic: Potrzebuję wyzwania sportowego

W wywiadzie opublikowanym na oficjalnej stronie Federacji KSW, Mamed Khalidov wypowiedział się o tym zbliżającym się i bardzo ważnym dla niego pojedynku:

“Bardzo chciałem takiego starcia, bo potrzebuję wyzwania sportowego. To jest dla mnie najważniejsze. To motywuje. Czeka mnie walka bokserska z legendą, z mistrzem pięściarstwa. Dla mnie to jest spełnienie marzeń. Wyjście z Tomkiem do klatki, aby boksować, będzie czymś wyjątkowym. Jestem szczęśliwy wiedząc, że do tego dojdzie.

Wstawałem w nocy na walki Tomka. Zawsze było widać, że miał wysoko postawione ambicje sportowe. Szedł do wyższych wag i sięgał po kolejne pasy. To jest najważniejsze, dążenie do najwyższych celów. Obaj reprezentujemy sport, kulturę, dyscyplinę. Właśnie te wartości, które sport zawsze z sobą niósł. Czuję przed sobą wielkie wyzwanie. Będę przygotowany w 100 procentach i idę po zwycięstwo.”

A według Was kto wygra tę walkę bokserską między Mamedem a Tomaszem Adamkiem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis