MMA PLNajnowszeKSWMamed chciał ukraść felgi Maciejowi Kawulskiemu! Koronawirus, kryzys i żarty od KSW [WIDEO]

Mamed chciał ukraść felgi Maciejowi Kawulskiemu! Koronawirus, kryzys i żarty od KSW [WIDEO]

W sieci pojawił się najnowszy film, na który widać, jak Mamed chciał ukraść felgi Maciejowi Kawulskiemu. Żartobliwą historię opublikował na swoim fanpage’u właściciel Federacji KSW.

Mamed chciał ukraść felgi Maciejowi Kawulskiemu! Koronawirus, kryzys i żarty od KSW [WIDEO]

Kawulski i Khalidov byli uczestnikami wczorajszego magazynu Oktagon Live, ale na samym udziale w programie jednak się nie skończyło. Sytuacja między panami nabrała niecodziennego zwrotu.

Mamed chciał ukraść felgi Maciejowi Kawulskiemu

Na stronie Macieja Kawulskiego na facebooku pojawił się filmik, na którym Mameda Khalidova widać w niecodziennej sytuacji. W sytuacji… złodzieja felg!

Maciej Kawulski przyłapał gwiazdora KSW na kradzieży felg ze swojego auta. Khalidov tłumaczył się, że jego działania spowodowane są kryzysem finansowym z powodu pandemii koronawirusa. Przez zakaz organizacji imprez masowych były mistrz wagi średniej KSW nie jest w stanie toczyć walk, a co za tym idzie, nie ma z tego tytułu zysku.

Całą sytuację możecie obejrzeć na poniższym filmie, który Maciej Kawulski uzupełnił o następujący opis:

“ZŁODZIEJ W GARAŻU przyłapany na gorącym uczynku !!! Jestem oburzony, dotknięty bezczulicą, załamany. Nie ma już we mnie wiary w ludzi. Nikomu dziś nie można już ufać. Co ta kwarantanna z nas zrobiła ? Musimy się jako ludzkość opamiętać 

ZŁODZIEJ W MOIM GARAŻU przyłapany na gorącym uczynku !!! Jestem oburzony, dotknięty bezczulicą, załamany. Nie ma już we mnie wiary w ludzi. Nikomu dziś nie można już ufać. Co ta kwarantanna z nas zrobiła ? Musimy się jako ludzkość opamiętać 🙏

Posted by Maciej Kawulski on Thursday, April 23, 2020

Sytuacja pokazana wyżej to oczywiście żart właściciela Federacji KSW i jednej z największych gwiazd polskiego giganta. Żart, który może okazać się proroczy. Jeśli bowiem sytuacja związana z koronawirusem nadal będzie utrzymywać się w takim samym stopniu jak teraz, to w końcu i największe gwiazdy sportów walki odczują kłopoty finansowe. Oczywiście mówimy o tym zawodnikach, którzy nie zadbali o dodatkowe źródła dochodu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis