MMA PLNajnowszeUFCMakhachev bez Khabiba w narożniku na UFC 284. Rosjanin jednak zapewnia: Jest tak jakby cały czas był przy mnie

Makhachev bez Khabiba w narożniku na UFC 284. Rosjanin jednak zapewnia: Jest tak jakby cały czas był przy mnie

Na nadchodzącej wielkimi krokami gali UFC 284 w Perth w Australii mistrz wagi lekkiej Islam Makhachev będzie bronił tytułu bez wsparcia Khabiba Nurmagomedovowa w narożniku. Rosjanin jednocześnie zapewnia, że cały czas ma kontakt ze swoim “mentorem”.

Makhachev bez Khabiba w narożniku na UFC 284

Przypominamy, że Islam Makhachev zmierzy się z mistrzem wagi piórkowej Alexandrem Volkanovskim w walce wieczoru gali UFC 284. Stawką walki będzie tytuł mistrzowski wagi lekkiej, a więc Australijczyk stanie przed szansą na zdobycie drugiego pasa UFC.

Walka Makhacheva jest pierwszym starciem od dawna, kiedy u jego boku fizycznie zabraknie Khabiba Nurmagomedovowa.

Makhachev bez Khabiba w narożniku na UFC 284. Rosjanin jednak zapewnia: Jest tak jakby cały czas był przy mnie

Khabib Nurmagomedov podjął decyzję, że rezygnuje z obecności na galach mieszanych sztuk walki, a nawet stwierdził, że na dobre odchodzi z MMA, by poświęcić się swojej rodzinie, a w szczególności matce.

Makhachev podczas dnia z mediami przed UFC 284 zaznaczył jednak, że Khabib cały czas się z nim kontaktuje:

“Khabib nadal mi pomaga. Po prostu przestaje podróżować i jest u siebie na miejscu. Ale każdego ranka wysyła mi wiadomości, sprawdza moją wagę, pyta o treningi i o to co robiłem. Zawsze jesteśmy pod telefonem. On po prostu przestaje już podróżować, bo jak powiedział, kiedy jest na galach, to media skupiają się gównie na nim.

Oczywiście dla mnie to wiele znaczy, kiedy Khabib jest w moim narożniku, ale w walce i tak muszę dać sobie radę sam. Rozumiem też jego decyzję o emeryturze i pozostaniu w domu z rodziną – z dziećmi czy mamą.”

Zobacz także:

Paweł B. wysyła wiadomość z więzienia: Nic na mnie nie mają! Widzieliście?

Na insta stories Pawła B pojawiło się zdjęcie z wiadomością freak fightera. ”Scarface” miał przesłanie do swoich widzów i nie tylko.

Paweł Jóźwiak wściekły po wypowiedzi Skolima: Przy najbliższym spotkaniu wypłacę Ci liścia! Co wy na to?

Konrad Skolimowski postanowił wstawić kolejny post w mediach społecznościowych. Tym razem freak fighter poruszył wczorajszą smutną informację o śmierci Mateusza Murańskiego. ”Skolim” zapewnił, że dla włodarzy najważniejsze są tak zwane ”dymy”. Nie musieliśmy długo czekać, bowiem doszło do mocnej reakcji ze strony Pawła Jóźwiaka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis