MMA PLNajnowszeFENMagomedov nie wystąpi na gali FEN 55! Nowy rywal Abdurzakova to były zawodnik KSW!

Magomedov nie wystąpi na gali FEN 55! Nowy rywal Abdurzakova to były zawodnik KSW!

Mamy oficjalne potwierdzenie, iż Magomed Magomedov nie wystąpi na gali FEN 55 w Ostródzie, na której to miał zmierzyć się z Mansurem Abdurzakovem. Polska organizacja stanęła jednak na wysokości zadania i zakontraktowała nowego rywala dla Abdurzakova, którym został były zawodnik KSW!

na gali FEN 55

O problemach Madomeda Magomedova dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych organizacji FEN:

Magomedov nie wystąpi na gali FEN 55! Nowy rywal Abdurzakova to były zawodnik KSW!

Od razu dostaliśmy na szczęście informację o zastępstwie za Magomedova:

Michał Pietrzak (11-7-1, 3 KO, 2 SUB) będzie nowym rywalem Mansura Abdurzakova (10-4, 2 KO, 7 SUB) w walce wieczoru gali FEN 55, która 15 czerwca odbędzie się w Ostródzie. Stawką starcia będzie pas mistrzowski FEN w kategorii półśredniej. Magomedov Magomedov nie wystąpi podczas ostródzkiej edycji przez problemy wizowe.

Bilety na FEN 55: TUTAJ.

Pietrzak pokonał w swoim ostatnim pojedynku Joela Kouadja podczas gali Babilon MMA, wcześniej pod szyldem organizacji KSW uporał się z Krystianem Kaszubowskim i Kamilem Szymuszowskim. “Zgniatacz” w przeszłości toczył równe boje z Roberto Soldicem oraz z Shamilem Musaevem, z którym zremisował. Reprezentant Czerwonego Smoka trzy zwycięstwa zanotował przez nokauty i dwa przed poddania.

Abdurzakov wygrał w swoim ostatnim boju z Piotrem Poniedziałkiem. Wcześniej na dystansie pięciu rund przegrał z Cezarym Oleksiejczukiem. Przed starciem mistrzowskim “Borz” zanotował serię pięciu zwycięstw z rzędu. W pokonanym polu zostawił między innymi Szymona Duszę i Michała Golasińskiego. “Borz” 9 z 10 zwycięstw odniósł przed czasem, sześciokrotnie poddając ich duszeniem zza pleców.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis