MMA PLNajnowszeDamian JanikowskiMaciej Kawulski woli starszą wersję Damiana Janikowskiego!

Maciej Kawulski woli starszą wersję Damiana Janikowskiego!

Maciej Kawulski zapewnia, że woli starszą wersję Damiana Janikowskiego (6-4), który był bardziej eksplozywny i więcej ryzykował. Przypomnijmy, że brązowy medalista olimpijski w zapasach w sobotę doznał czwartej przegranej w mieszanych sztukach walki.

Kawulski

Janikowski od samego początku nie odmawiał wyzwań. Tak też było w przypadku gali KSW 63, gdy zmierzył się z bardziej doświadczonym Pawłem Pawlakiem. Ex zawodnik UFC po całym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Zobaczcie co powiedział Janikowski tuż po walce:

Maciej Kawulski komentuje przegraną Janikowskiego!

Maciej Kawulski tuż po gali KSW 63 skomentował przegraną Damiana Janikowskiego (6-4). Jeden z szefów największej organizacji w naszym kraju zapewnia, że woli starszą wersję medalisty olimpijskiego w zapasach.

Czasem się mówi o niektórych walkach, że to jest rozgrywka szachowa. I to była rozgrywka szachowa, ale mam wrażenie, że w takim wariancie na czas. Stawia się pionek i naciska zegar w bardzo krótkim czasie. Nie jestem pewien, czy do końca lubię takiego Damiana Janikowskiego. Wydaje mi się, że jednak on sięga po zwycięstwa wtedy, kiedy robi to w systemie beztlenowym. Im dalej w las, tym coś go dekoncentruje, rozprasza. Aczkolwiek zgadzam się, że jeżeli chodzi o taktykę, to była najmądrzejsza walka w jego życiu.  Zastanawiam się, czy przez przypadek nie straci paliwa, które dawało mu fanów? Ten rodzaj kunktatorstwa powoduje, że jesteś bezpieczniejszy w klatce, ale niestety też często… chyba woleliśmy wszyscy Damiana, który skakał z latającym kolanem, nokautował i rzucał suplesy. Troszeczkę tego tutaj zabrakło.

Zobacz także:

Mirosław Okniński wyśmiewa WCA po KSW 63: Miska pełna łez WCA 0-2 haha! Widzieliście?

Popularny w środowisku mieszanych sztuk walki trener Mirosław Okniński wyśmiewa klub WCA po minionej gali KSW 63. Na tej imprezie dwóch zawodników reprezentujących Warszawskie Centrum Atletyki poniosło porażki.

Reakcje środowiska na wielką wygraną Arkadiusza Wrzoska! Oglądaliście?

Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) w sobotę odnotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze. Polak sprawił sensację podczas Glory 78, która odbyła się w Rotterdamie. Wrzosek w drugiej odsłonie znokautował faworyzowanego Badra Hari (106-16, 92 KO). Jest reakcja środowiska na wielki sukces naszego reprezentanta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis