MMA PLArkadiusz WrzosekReakcje środowiska na wielką wygraną Arkadiusza Wrzoska!

Reakcje środowiska na wielką wygraną Arkadiusza Wrzoska!

Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) w sobotę odnotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze. Polak sprawił sensację podczas Glory 78, która odbyła się w Rotterdamie. Wrzosek w drugiej odsłonie znokautował faworyzowanego Badra Hari (106-16, 92 KO). Jest reakcja środowiska na wielki sukces naszego reprezentanta.

Wrzosek
Foto: Glory

Wrzosek był w bardzo dużych opałach. Polak aż trzykrotnie leżał na deskach. Były to mocne uderzenia na tułów. W drugiej rundzie Arkadiusz postanowił wyprowadzić wysokie kopnięcie – okazało się to świetnym pomysłem. High kick doszło idealnie do celu. 

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Mateusz Borek: Arek rozwalił system!

Zobaczcie reakcje środowiska na twitterze po sobotnim sukcesie Arkadiusza Wrzoska.

Arek Wrzosek rozwalił system. Legendarny Badr Hari znokautowany. Gratulacje!

Brawo Arek!!!!!!

Nieprawdopodobny sukces Arkadiusz Wrzosek który wczoraj na gali Glory znokautował legendarnego Badra Hari🔥 Spisywany na straty jeszcze przed pojedynkiem, odepchnięty na ważeniu, kilka razy liczony w pojedynku a jednak pokazał niesamowity charakter i napisał iście filmowy scenariusz! Gratulacje chłopaku!👊🏻👏🏻 Już teraz gorąco zapraszam w środę o 17.00 do newonce.radio na „Jurasówke” której Arek będzie gościem📻

Nieprawdopodobny sukces Arkadiusz Wrzosek który wczoraj na gali Glory znokautował legendarnego Badra Hari🔥 Spisywany…

Posted by Łukasz "Juras" Jurkowski on Sunday, September 5, 2021

I coooooo @TOTALbetPL szykuj wypłatę

Tak się pisze historię! Wrzosek składa jak scyzoryk Badra Hariego. Piękne story. Dostawał na wątrobę, leżał na deskach kilka razy. Uratował go czas na koniec rundy. Ale strzelił

Zobacz także:

Marcin Najman reaguje na powrót Tomasza Adamka! Dojdzie do walki?

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) nie zamierza kończyć swojej barwnej kariery z przegraną w ostatniej walce. Już w tym momencie mówi się o dwóch pojedynkach popularnego ”Górala”. Na powrót Adamka zareagował Marcin Najman, który dalej myśli o starciu z legendą boksu w mieszanych sztukach walki.

Michał Andryszak wściekły na sędziów po KSW 63! Od tej walki zależał jego kontrakt z UFC! [WIDEO] Zaskoczeni?

Michał Andryszak wściekły na decyzję sędziów po KSW 63! Polak w jednej z najważniejszych walk tej imprezy przegrał z faworyzowanym Darko Stosicem niejednogłośną decyzją sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis