MMA PLNajnowszeKSWKSW 82: Andrzej Grzebyk pokazał wszechstronność i zdominował Briana Hooia

KSW 82: Andrzej Grzebyk pokazał wszechstronność i zdominował Briana Hooia

Andrzej Grzebyk (20-6) pewnie pokonał na punkty Briana Hooia (19-11) w walce wieczoru gali KSW 82 w Warszawie.

KSW 82 Andrzej Grzebyk

Hooi od początku walki wywiera presję na rywalu. Grzebyk walcząc na wstecznym dobrze odpowiadał jednak ciosami i niskimi kopnięciami. “Hooibooi” przymierzył potężnym prawym prostym. Polak nie pozostał mu dłużny. Oglądaliśmy mocne ciosy z obu stron. Były podwójny mistrz FEN zaliczył nawet obalenie. Rywal co prawda szybko wstał, ale “Double Champ” ponownie go przewrócił. W końcówce rundy Grzebyk dołożył jeszcze serię ciosów.

Grzebyk nieźle zaczął drugą rundę. Hooi dobrze pracował boksersko. Tym samym jednak odpowiedział Polak trafiając kilkukrotnie. Zawodnik z Rzeszowa raz jeszcze w tej walce zaliczył obalenie. W okolicach połowy rundy Grzebyk zaliczył znakomitą kombinację zakończoną wycięciem przeciwnika. Potem ponownie obalił Holendra. Hooi wstał, ale nadal był wciskany w siatkę przez oponenta. Grzebyk w samej końcówce odciągnął nogi rywala i sprowadził pojedynek do parteru.

Również w trzeciej rundzie Grzebyk przewrócił przeciwnika. Hooi wstał, ale po haczeniu znowu wylądował na macie, Grzebyk dominował nad rywalem w klinczu i ponownie go obalił. Tym razem skontrolował on Holendra na dłużej. Poobijał jeszcze nieco przeciwnika, który na nogi wrócił dopiero na końcowe sekundy walki.

Sędziowie nie mieli wątpliwości co do werdyktu. Andrzej Grzebyk wygrał zdecydowanie – 30-27, 30-27, 30-26.

Zobacz także:

Piotr Niedzielski zabrał głos po porażce na Bellator 296: Nie będę pisał o moim żalu do sędziów

Niestety, Piotr Niedzielski przegrał wczoraj swoją walkę na gali Bellator 296, która odbyła się w Accor Arena w Paryżu. Polak zabrał teraz głos po tamtej porażce.

Kolejny Polak wystąpi w Contender Series? Artur Gwóźdź zabiera głos! 

To byłaby niewątpliwie świetna wiadomość. Kolejny Polak poprzez Contender Series powalczy o kontrakt w największej organizacji na świecie? Tego nie możemy wykluczyć. Mowa o aktualnym mistrzu Babilon MMA – Piotrze Kacprzaku. W jego sprawie wypowiedział się menadżer Artur Gwóźdź.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis