MMA PLNajnowszeAkop SzostakMaciej Kawulski broni walki wieczoru KSW 62: My jako pierwsi sięgnęliśmy po freak-fighty w tej części świata

Maciej Kawulski broni walki wieczoru KSW 62: My jako pierwsi sięgnęliśmy po freak-fighty w tej części świata

Jeden z właścicieli Konfrontacji Sztuk Walki Maciej Kawulski broni walki wieczoru gali KSW 62, która odbędzie się już 17 lipca. W main evencie wydarzenia kibice zobaczą pojedynek Szymona Kołeckiego z Akopem Szostakiem.

Maciej Kawulski ksw 62

I właśnie umieszczenie w walce wieczoru Akopa Szostaka, który jest przez obserwatorów skazywany na porażkę, jest szeroko krytykowane przez fanów MMA w Polsce.

Zestawienia tego jednak broni Maciej Kawulski, który w rozmowie z Arturem Mazurem z portalu sportowefakty.wp.pl przyznaje, że Akop Szostak jest bardzo niedoceniany.

Maciej Kawulski broni walki wieczoru KSW 62: My jako pierwsi sięgnęliśmy po freak-fighty w tej części świata

“Dobrze, że jest gorąco. My już od lat pokazujemy, że dla nas pojedynek wieczoru to jest więcej niż jedna walka, że to jest ta wartość sprzedażowa, z którą wychodzimy do ludzi. I mam wrażenie, że przy okazji KSW 62 ta wartość jest dobra. Nawet jeśli ten pojedynek niektórym wydaje się być starciem opartym na emocjach socialowo-popularnościowych, to ja mam przeświadczenie, że ta osoba, które to zainteresowanie skupia, jest mocno niedoceniana.”

Zdaniem współwłaściciela KSW, walka wieczoru nadchodzącej gali nie jest czymś, co przekracza wysokie standardy polskiego giganta:

“Już dawno udowodniliśmy, że jesteśmy trochę zwariowani. Teraz głośno mówi się w Polsce o tym szalonym MMA, a nas większość zaczęła traktować jak tę starą, “prawilną” szkołę. Ale nie zapominajmy, że to my jako pierwsi sięgnęliśmy po walki typu freak-fight w tej części świata, to my jako pierwsi je promowaliśmy. Znamy swoje granice i uważam, że walka wieczoru KSW 62 tych granic nie przekracza.”

Cała rozmowa Artura Mazura z Maciejem Kawulskim do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Zmiana w zestawieniu. Rawiński vs. Markowski na Armia Fight Night 10

Zmiana w zestawieniu! Sławomir Rawiński (2-2) przywita w klatce Łukasza Markowskiego (0-0) na AFN 10!

Mirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…” Zaskoczeni?

Trener Mirosław Okniński kończy współpracę z Sylwestrem Kołeckim! Właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów o odejściu jednego z braci Kołeckich spod swoich skrzydeł poinformował w mediach społecznościowych.

HIGH LEAGUE: Z TikToka do oktagonu. “Cesarz Narcyz” zadebiutuje w MMA!

High League przekonało do walki w MMA kolejną gwiazdę mediów społecznościowych. Podczas pierwszej gali organizowanej przez Malika Montanę w oktagonie wystąpi jeden z najsłynniejszych polskich influencerów młodego pokolenia, Gabriel Tadeusz Bystrzycki, czyli „Cesarz Narcyz” (0-0)!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis