MMA PLKSWŁukasz Zaborowski i Marcin Wrzosek trenerami w “Tylko Jeden”!

Łukasz Zaborowski i Marcin Wrzosek trenerami w “Tylko Jeden”!

Foto: przegladsportowy.pl

Premiera inauguracyjnego odcinka “Tylko Jeden” będzie miała miejsce za kilka dni. Tym samym włodarze programu podają coraz więcej szczegółów dotyczących przedsięwzięcia. Okazało się, że trenerami w pierwszej edycji show zostali Marcin Wrzosek (14-6) i Łukasz Zaborowski.

Obie wymienione postacie są bardzo znane w polskim środowisku MMA. Zaborowski to jeden z najpopularniejszych trenerów mieszanych sztuk walki. Popularny “Zabor” jest odpowiedzialny m.in. za karierę Karoliny Kowalkiewicz (12-6).

Wrzosek natomiast to m.in. były mistrz KSW w wadze piórkowej. W swojej karierze “Polish Zombie” miał również okazję wystąpić w programie “The Ultimate Fighter”, a także stoczyć jeden pojedynek pod banderą UFC.

Trener i zawodnik zostali oficjalnie ogłoszeni jako szkoleniowcy uczestników programu “Tylko Jeden”. Taką informację podała telewizja Polsat, gdzie program zostanie emitowany. Choć nie powiedziano tego oficjalnie, to zanosi się, iż Zaborowski i Wrzosek będą współpracować, niosąc pomoc każdemu z zawodników.

Wiadomość przekazaną przez stację telewizyjną na swoim Twitterze potwierdził “Polish Zombie”.

Pierwszy odcinek “Tylko Jeden” ukaże się szóstego marca. Na starcie w show wystąpi dziesięciu zawodników. Najlepszy z fighterów wywalczy sobie kontrakt w KSW.