MMA PLNajnowszeFAME MMAŁukasz Jurkowski zapowiada wywiad z Marcinem Wrzoskiem. Wrzucił kontrowersyjny fragment

Łukasz Jurkowski zapowiada wywiad z Marcinem Wrzoskiem. Wrzucił kontrowersyjny fragment

Łukasz Juras Jurkowski w sieci właśnie zapowiada wywiad z Marcinem Wrzoskiem. Rozmowa odbędzie się w ramach programu “Jurasówka”, która została przez tego twórcę reaktywowana. Zapowiedź z byłym mistrzem Federacji KSW, a obecnie uznanym freak fighterem i reporterem, “Juras” oznaczył przeznaczeniem dla widzów pełnoletnich!

Łukasz Jurkowski zapowiada wywiad z Marcinem Wrzoskiem

Marcin Wrzosek to postać doskonale znana fanom mieszanych sztuk walki w naszym kraju. “Polski Zombie” ma w swoim CV m.in. walki dla UFC w ramach programu The Ultimate Fighter, a także dla Federacji KSW, gdzie po zdobyciu pasa mistrzowskiego polskiego giganta przekonywał fanów, że “wszystko mogą, jeśli tylko do tego dążą”.

Łukasz Jurkowski zapowiada wywiad z Marcinem Wrzoskiem. Wrzucił fragment dla widzów +18!

Wrzosek cały czas jest zawodnikiem, który przykuwa uwagę publiczności. Nie inaczej będzie w przypadku rozmowy Łukasza Jurkowskiego z “Zombiakiem”, tym bardziej, że jako zapowiedź tej pogawędki, Juras udostępnił materiał przeznaczony dla widzów +18.

Czego ten fragment dotyczył? Ano anegdoty o zawodniku, który rzekomo podczas masturbacji uszkodził sobie rękę.

Zobaczcie sami jak wywiad z Marcinem Wrzoskiem zapowiedział Łukasz Jurkowski:

Co zabawne, fani w mediach społecznościowych zaczęli dochodzić do tego, o którym zawodniku mowa we wskazanym fragmencie. Wniosek, jaki wysunęli jest nieoczekiwany:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis