MMA PLNajnowszeUFCTsarukyan pewny siebie! Tak powiedział o Chandlerze: Nie jesteśmy na tym samym poziomie!

Tsarukyan pewny siebie! Tak powiedział o Chandlerze: Nie jesteśmy na tym samym poziomie!

Arman Tsarukyan (22-3) swoimi ostatnimi wypowiedziami spowodował, że nie brakuje nowych kibiców, którzy go krytykują czy okażą swoją frustrację/niezadowolenie. Powiedzieć trzeba jedno – reprezentant Armenii jest świetnym zawodnikiem, a do tego w swoim następnym starcie najprawdopodobniej stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego w kategorii lekkiej.

Tsarukyan

Co ciekawe Tsarukyan mógł stanąć przed taką szansą jeszcze przed wakacjami. Mowa tu oczywiście o rewanżowym starciu z mistrzem Islamem Makhachevem. Arman ostatecznie odmówił ze względu na to, że przecież dopiero co jest po jakże trudnym i ważnym zwycięstwie. W jego miejsce nie brakowało zawodników, których można skonfrontować z mistrzem.

“Ahalkalakets” po przegranej z naszym reprezentantem Mateuszem Gamrotem odnotował cztery zwycięstwa z rzędu. Tsarukyan poprzedni rok zakończył w wielkim stylu, bowiem już po minucie i 4-sekudnach znokautował Beneila Dariusha. Ostatni start miał miejsce na jubileuszowej gali UFC 300, kiedy po świetnej walce niejednogłośną decyzją sędziów pokonał byłego mistrza – Charlesa Oliveirę.

Tsarukyan w mocnym stylu o Chandlerze!

Nie brakuje w ostatnim czasie mocnych wypowiedzi ze strony Armana Tsarukyana.

Zawodnik z Armenii tym razem postanowił wypowiedzieć się o Michaelu Chandlerze, który tuż przed wakacjami zmierzy się z Conorem McGregorem.

Nie oczekuję, żebyś to zrozumiał. Nie jesteśmy na tym samym poziomie. Jestem tu po to, aby zostać mistrzem, a Ty czekasz na dobrą wypłatę. Ja również nie rozumiem  dlaczego czekałeś na Conora dwa lata, mogłeś przegrać w tym czasie 4 ekscytujące walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis