MMA PLNajnowszeKSWŁukasz Jurkowski ostro o kibicach krytykujących Pudziana za walkę z Mamedem: Tak teraz dzieje się z Mariuszem…

Łukasz Jurkowski ostro o kibicach krytykujących Pudziana za walkę z Mamedem: Tak teraz dzieje się z Mariuszem…

Zwany człowiekiem-orkiestrą w polskim MMA Łukasz “Juras” Jurkowski bardzo ostro napisał o kibicach krytykujących Pudziana za walkę z Mamedem na minionej gali XTB KSW 77.

Łukasz Jurkowski ostro o kibicach

Przypominamy, że Pudzianowski bardzo szybko przegrał z Mamedem Khalidovem w walce legend na gali XTB KSW 77 w Arenie Gliwice. Starcie to zakończyło się przez TKO na korzyść Khalidova w mniej niż dwie minuty:

Łukasz Jurkowski ostro o kibicach krytykujących Pudziana za walkę z Mamedem

Po tej walce na Pudzianowskiego spadła lawina krytyki wylana przez wielu kibiców. Internauci nie byli zadowoleni z łatwości, z jaką ich zdaniem Khalidov wygrał to starcie, a Pudzianowski stał się przedmiotem drwin.

Sprawę niekorzystnych komentarzy w sprawie tej walki w taki sposób na swoim facebooku skomentował Łukasz Jurkowski, który w przeszłości z Pudzianowskim przegrał:

“Łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Jeden i drugi przerobili to wiele razy. Noszeni na rękach, wielbieni. Po słabszym występie mieszani z błotem. Tak teraz dzieje się z Mariuszem Pudzianowskim. Niby można się do tego przyzwyczaić, olać, ale tak po ludzku po prostu nie głupio Wam “kibice sukcesu”? Absolutne Legendy. Nic tego nie zmieni. Ciężką pracą i determinacją doszli na szczyt. Za to szacunek na zawsze. Głowa do góry Pudzian, a Mamed Khalidov? Mamed King” 

Zobacz także:

W przyszłym roku gala KSW we Francji? Znamy potencjalne wzmocnienia!

Jak podaje La Grinta na twitterze organizacja KSW szykuje się do pierwszego eventu na terenie Francji! Już w tym momencie poznaliśmy potencjalnych bohaterów takiego wydarzenia.

Zawodnik KSW zamierza pojechać do hejtera: Może to zrobię i nagram! Niech mi to powie w oczy! Widzieliście?

Adrian Gralak (5-1) ma za sobą drugi pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant WCA Fight Team wyznał po walce, że pojawiło się parę wiadomości od hejterów. Gralak zapowiada, że chce pojechać do jednego z hejterów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis