MMA PLNajnowszeŁukasz JurkowskiŁukasz “Juras” Jurkowski deklaruje, że nie zawalczy we freakach. Podał powody

Łukasz “Juras” Jurkowski deklaruje, że nie zawalczy we freakach. Podał powody

Po minionej gali FAME MMA 16 w środowisku mieszanych sztuk walki w Polsce jak zwykle czytamy mnóstwo różnych komentarzy wyrażających opinię o tym, co w sobotę widzieliśmy. Swoje “trzy grosze” do tematu freaków i potencjalnej walki w organizacji freakowej dodał Łukasz “Juras” Jurkowski.

Łukasz

Człowiek-instytucja w polskim MMA, a także freakowy tancerz i prowadzący program Ninja Warrior Polska rozwiał wątpliwości w temacie swojej walki w FAME MMA lub innej freakowej organizacji.

“Juras” deklaruje, że nie wystąpi w takiej walce.

Łukasz “Juras” Jurkowski deklaruje, że nie zawalczy we freakach. Podał powody

Jurkowski swoją deklarację zamieścił w mediach społecznościowych. Post zamieszczamy poniżej:

“Jako, że temat ostatni raz często wraca to raz na zawsze odpowiadam:

NIE BĘDĘ WALCZYŁ W ŻADNEJ FRIKOWEJ ORGANIZACJI.

Kłóci się to z moim postrzeganiem dyscypliny jaką jest MMA, sportu który miałem przyjemność budować od podstaw w Polsce. Po prostu. Wierzę, że nie wszystko jest na sprzedaż, a świat nie zwariował do końca😉 Niech każdy robi co chce, bawi się czym chcę, interesuje czym chce. Zgredek ma wolną wole😬

Miałem kilka propozycji walk w takich organizacjach ale czuje, że to nie jest miejsce dla mnie i nie czuje potrzeby rozmieniania swojej kariery na drobne. Mam co robić w życiu. Czy wejdę jeszcze kiedyś do klatki? Nie wiem. Jak będę miał możliwość uczciwie się przygotować to pewnie. Jeszcze raz chciał bym poczuć tę rywalizację. Jak nie to zupełnie nic się nie dzieje. Czuje się spełnionym sportowcem. Dwadzieścia lat rywalizacji na matach, ringach, klatkach. Wystarczy😎

Wyprzedzając: z chęcią zobaczę walki kolegów w ww organizacjach, może kiedyś nawet na żywo. Dostrzegam wartość dodaną do frik fajtów w postaci rozwoju i sportu odbiorców ludzi tam występujących ale nie do końca bawi mnie sięganie pierwotnych instynktów promocji tych wydarzeń. Co kto lubi. Jedni zbierają znaczki inni wąchają kiszone ogóry😉Powodzenia.

Pozwolę sobie nie odpowiadać na komentarze, a te niskich lotów konsekwentnie czyścić😎

Dziękuje! Ze sportowym pozdrowieniem. Juras”

Zobacz także:

Kendall Grove liczy na rewanż z Materlą! Będzie powrót Hawajczyka do organizacji KSW?

Pomysł takiego rewanżowego pojedynku już był w przeszłości! Czy teraz pomysł drugiego ich starcia wróci niczym bumerang? Kendall Grove (24-18) chciałby stoczyć kolejną walkę w Polsce. Hawajczyk ma na myśli potencjalny rewanż z Michałem Materlą (31-9).

Piotr Szeliga zabiera głos po awanturze na trybunach podczas FAME MMA 16: Mało elegancko! Widzieliście?

Piotr Szeliga na insta stories postanowił zabrać głos w sprawie całego zamieszania za kulisami gali FAME MMA 16, która w sobotę odbyła się w Gliwicach. Zawodnik freakowej organizacji zapewnia, że było to bardzo nieeleganckie zachowanie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis