MMA PLNajnowszeKSWŁukasz Charzewski jak “cyklop”! Zawodnik KSW po dramatycznej walce: Cieszę się z tego, że nikt mnie nie wyrzuci

Łukasz Charzewski jak “cyklop”! Zawodnik KSW po dramatycznej walce: Cieszę się z tego, że nikt mnie nie wyrzuci

Łukasz “Harry” Charzewski po swojej walce na minionej gali KSW 91 w Libercu wyglądał jak “cyklop”. Zawodnik ten doznał okropnej kontuzji oka podczas walki z Michałem Sobiechem, ale mimo problemów zdrowotnych, zdołał kontynuować walkę, a nawet ją wygrać.

Całe starcie Charzewsiego z Sobiechem opisywaliśmy na łamach portalu MMA.PL w taki oto sposób:

Charzewski zwyciężył swoje starcie na KSW 91 przez jednogłośną decyzję sędziów, a po gali udzielił ciekawego wywiadu Arturowi Mazurowi z kanału Klatka po Klatce.

Łukasz Charzewski jak “cyklop”! Zawodnik KSW po dramatycznej walce: Cieszę się z tego, że nikt mnie nie wyrzuci

“Harry”, któremu zaproponowano nowy pseudonim – “Cyklop” opowiedział o radości, jaką dało mu zwycięstwo na gali KSW w Libercu:

“Byłem po porażce i wziąłem walkę tak naprawdę z gali na galę. Nie będę tutaj oszukiwał. Też to zbijanie wagi mnie wcześniej zmęczyło, teraz organizm się bronił, waga – mimo że miałem catchweight – to organizm się bronił, nie chciał tego zbijania, ale ja tak jakby udźwignąłem to głową i było to dla mnie bardzo ciężkie. Teraz nie cieszę się z tego, jak się pokazałem. Cieszę się z tego, że wygrałem, że się tutaj utrzymam, że nikt mnie nie wyrzuci i dalej będę na pewno miał okazję, by zarobić na dobry chlebek.”

Cała rozmowa Artura Mazura z Łukaszem Charzewskim do sprawdzenia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis