MMA PLNajnowszeKSWValeriu Mircea dla Parnassa na KSW w Paryżu? Martin Lewandowski potwierdza zainteresowanie!

Valeriu Mircea dla Parnassa na KSW w Paryżu? Martin Lewandowski potwierdza zainteresowanie!

Czy Valeriu Mircea to prawdopodobna opcja dla Salahdine’a Parnassa na galę KSW w Paryżu? Martin Lewandowski rozpływał się w komplementowaniu Mołdawianina, który na minionej gali KSW 91 w Libercu został tymczasowym mistrzem wagi lekkiej.

Mircea dla Parnassa na KSW w Paryżu

Przypominamy, że Mircea w walce wieczoru czeskiej edycji gali KSW zmierzył się z ulubieńcem miejscowych kibiców – Leo Brichtą. Starcie to zakończyło się przed czasem na korzyść Mołdawianina.

Walkę wieczoru gali KSW 91 opisywaliśmy tak:

Akcja kończąca walkę wieczoru KSW 91 poniżej:

Valeriu Mircea dla Parnassa na KSW w Paryżu?

Co ciekawe, po tej wiktorii pojawiło się pytanie czy Valeriu Mircea mógłby być opcją dla Saladine’a Parnassa na walkę wieczoru gali KSW 93, która na początku kwietnia odbędzie się w Paryżu.

Martin Lewandowski w rozmowie podsumowującej minioną imprezę z dziennikarzem Kanału Sportowego Maciejem Turskim zdradził, że Mircea jest jedną z opcji dla Paranssa, ale KSW szykuje też innego rywala dla Francuza, którego nazwiska póki co nie zdradzono:

“Mircea zostanie przebadany i sprawdzimy czy będzie mógł wystąpić ewentualnie w Paryżu. Ale mamy inną opcję spoza Europy. Są pewne problemy z kontraktem, dlatego nie ogłaszamy.”

Czy według Was walka Parnasse vs Mircea na KSW 93 w Paryżu jest prawdopodobna?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis