MMA PLNajnowszeUFCŁukasz Brzeski zostaje w UFC! Amerykański gigant daje kontrakt Polakowi mimo rekordu 1-3!

Łukasz Brzeski zostaje w UFC! Amerykański gigant daje kontrakt Polakowi mimo rekordu 1-3!

Polak walczący w dywizji ciężkiej UFC – Łukasz Brzeski zostaje w organizacji UFC! Amerykański gigant daje 31-latkowi kolejny kontrakt mimo jego rekordu wynoszącego 1-3.

Łukasz Brzeski
Foto: UFC.com

Brzeski do organizacji UFC dostał się dzięki udziałowi w show Dana White’s Contender Series. Polak wzmocnił dywizję ciężką i mimo ogromnych kłopotów na początku swojej przygody z największą organizacją MMA na świecie, w ostatnim pojedynku wreszcie się przełamał!

I to przełamanie okazało się dla niego swoistym ratunkiem.

Łukasz Brzeski zostaje w UFC!

Brzeski swoją przygodę z walkami w UFC zaczął bardzo źle. Mimo niektórych bardzo bliskich walk, finalnie przegrywał już trzykrotnie. Pokonywali go Martin Buday i Karl Williams decyzjami sędziów oraz Waldo Cortes-Acosta przez nokaut.

Walką ostatniej szansy Brzeskiego wydawało się, że był pojedynek z Valterem Walkerem, który Polak stoczył w kwietniu tego roku. 31-latek wygrał decyzją sędziów i odniósł pierwsze w czterech występach zwycięstwo w oktagonie UFC.

Teraz okazuje się, że wygrana ta dała mu nowy kontrakt z UFC. Menadżer zawodnika Artur Gwóźdź poinformował na X-ie, że jego zawodnik otrzymał od amerykańskiego giganta nowy kontrakt:

“BIG NEWS. Łukasz Brzeski z nowym kontraktem z @ufc” – napisał menadżer.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis