MMA PLNajnowszeUFCLeon Edwards ocenia Covingtona: Ten gość jest jak Stifler z American Pie

Leon Edwards ocenia Covingtona: Ten gość jest jak Stifler z American Pie

Leon Edwards, czyli aktualnie panujący mistrz wagi półśredniej UFC ocenia swojego najbliższego rywala – Colby’ego Covingtona. Zdaniem Brytyjczyka, “Chaos” to typowy amerykański osiłek, który przypomina mu znaną filmową postać.

Leon Edwards ocenia Covingtona

Przypominamy, że walka Edwards vs Covington odbędzie się już w najbliższą sobotę 16 grudnia na gali UFC 296. Starcie to będzie main eventem całego wydarzenia.

Teraz trwa tak zwany fight week, który przygotowuje fanów na nadchodzącą wielkimi krokami imprezę.

  • ZOBACZ TAKŻE: OFICJALNIE: Mateusz Gamrot vs. Rafael dos Anjos na UFC 299

Leon Edwards ocenia Covingtona: Ten gość jest jak Stifler z American Pie

Anglik w tym tygodniu udziela największej ilości wywiadów o Covingtonie niż kiedykolwiek wcześniej. W rozmowie z MMAFighting.com odniósł się do faktu, iż Covington jest uznawany za jednego z najlepszych obecnie trash talkerów w UFC i odpowiedział na pytanie czy obawia się o ten aspekt psychologicznej rywalizacji w sportach walki.

Leon Edwards nie ma wątpliwości:

“Ignoruję to. Tam skąd pochodzę i tam, gdzie dorastałem to jest inny rodzaj zaczepiania. Po prostu Covington przypomina mi typowego amerykańskiego pozera. Ten gość jest jak Stifler z American Pie. Po prostu pierdoli, by sobie popierdolić. Nawet poza walką i w ogóle nigdy nie byliśmy kolegami. Jesteśmy dwoma różnymi ludźmi i dwoma różnymi mężczyznami. Mamy inną moralność. Ale dzięki temu łatwiej będzie mi wyjść tam i wyrządzić mu krzywdę na buzi.”

A Wy na kogo stawiacie w tej nadchodzącej walce między Covingtonem a Edwardsem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis