MMA PLNajnowszeUFCLegenda UFC chce walki o pas BMF z Maxem Hollowayem: Kto ma lepsze nokauty ode mnie?

Legenda UFC chce walki o pas BMF z Maxem Hollowayem: Kto ma lepsze nokauty ode mnie?

Żywa legenda UFC chce walki o prestiżowy pas BMF z Maxem Hollowayem! Swoją kandydaturę zgłosił podczas konferencji prasowej promującej sobotnią galę UFC Fight Night 241, która odbędzie się w instytucie UFC Apex w Las Vegas.

Legenda UFC chce walki o pas BMF

Chodzi o postać Edsona Barbozy, który w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego zmierzy się walce wieczoru wspomnianej gali z niepokonanym jeszcze w zawodowym MMA Leronem Murphym.

Barboza nie ukrywa, że chciałby zmierzyć się z aktualnym posiadaczem pasa BMF Maxem Hollowayem, który tytuł zdobył na prestiżowej gali UFC 300.

Legenda UFC chce walki o pas BMF z Maxem Hollowayem: Kto ma lepsze nokauty ode mnie?

Barboza, który legitymizuje się rekordem 18-11 w UFC i jest żywą legendą mieszanych sztuk walki. Brazylijczyk znany jest m.in. z tego, że efektownie nokautuje swoich oktagonowych oponentów:

Brazylijczyk w taki oto sposób tłumaczył swoją kandydaturę na pretendenta do tytułu BMF:

“Jeśli jest jakiś facet, który zasługuje na walkę o pas BMF to jestem nim ja. Kto ma lepsze nokauty ode mnie? Bracie, wyobraź sobie tę walkę. Max Holloway to jeden z moich ulubionych zawodników w historii, uwielbiam gościa. Uwielbiam oglądać jego walki. To bardzo miły facet, bardzo rodzinny i wyobraźcie sobie jego walkę ze mną. Będzie to bardzo, ale to bardzo dobre starcie dla całej firmy i dla niego. Ja mam 30 walk w UFC. Myślę, że na to zasługuję. Na razie skupiam się na sobocie, ale wierzę, że będzie dobrze.”

A Wy chcielibyście zobaczyć walkę Maxa Hollowaya z Edsonem Barbozą o pas BMF?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis