MMA PLNajnowszeKSWLegenda MMA rzuca wyzwanie mistrzowi KSW! Chce niecodziennej walki na KSW Epic!

Legenda MMA rzuca wyzwanie mistrzowi KSW! Chce niecodziennej walki na KSW Epic!

Żywa legenda MMA – Josh Barnett rzuca wyzwanie mistrzowi wagi ciężkiej Federacji KSW – Philowi De Friesowi! “Warmaster” chce walki na jubileuszowej gali KSW Epic! I to walki na niecodziennych zasadach!

Legenda MMA rzuca wyzwanie mistrzowi KSW

Gala KSW Epic będzie imprezą, która uświetni dwudziestolecie istnienia największej organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce. Wydarzenie zaplanowano na dzień 24 lutego w Arenie Gliwice.

Walką wieczoru tej imprezy będzie starcie w boksie między legendą polskiego MMA – Mamedem Khalidovem a jednym z najlepszych polskich pięściarzy w historii – Tomaszem Adamkiem.

Legenda MMA rzuca wyzwanie mistrzowi KSW! Chce niecodziennej walki na KSW Epic!

Teraz natomiast pojawił się pomysł na inną walkę, która miałaby odbyć się na tej gali. W sieci pojawiło się wyzwanie, jakie mistrzowi wagi ciężkiej rzucił Josh Barnett.

Były zawodnik UFC i jeden z najlepszych zawodników kategorii ciężkiej walczących kiedykolwiek w MMA chce spróbować swoich sił w starciu grapplingowym z mistrzem wagi ciężkiej KSW Philem De Friesem.

Wyzwanie udostępniło w swoich mediach społecznościowych Federacja KSW:

Phil De Fries to wieloletni już mistrz wagi ciężkiej KSW. Anglik znany jest ze swoich świetnych umiejętności zapaśniczych i grapplingowych. Dlatego właśnie starcie z Joshem Barnettem, który także uchodzi za specjalistę w jiu jitsu wydaje się niezwykle interesujące.

Mało tego, Anglik nawet zgodził się na to wyzwanie rzucone przez Barnetta:

“Akceptuję, róbmy to!” – napisał na portalu X.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis