MMA PLNajnowszeFENŁazarz-Szewczyk II już w lutym! Poznaliśmy szczegóły pierwszej gali FEN w 2024 roku!

Łazarz-Szewczyk II już w lutym! Poznaliśmy szczegóły pierwszej gali FEN w 2024 roku!

Wczoraj podczas programu ”Koloseum” na antenach Polsatu ogłoszono szczegóły pierwszej gali Fight Exclusive Night w 2024 roku. 52 edycja odbędzie się siedemnastego lutego w Ostrowie Wielkopolskim. Poznaliśmy także główne walki nadchodzącego wydarzenia.

Łazarz

Marcin Łazarz (15-9) stanie do pierwszej obrony tytułu wagi półciężkiej. ”Bane” stoczy rewanż z Bartoszem Szewczykiem (7-2-1). Do ich pierwszej walki doszło w styczniu tego roku. Łazarz na 44 edycji po całym dystansie wygrał niejednogłośną decyzją sędziów. Marcin w ostatniej walce sięgnął po pas mistrzowski, gdy pod koniec pierwszej odsłony zastopował doświadczonego Edera De Souzę.

Znamy szczegóły!

W Ostrowie Wielkopolskim dojdzie do rewanżu Marcina Łazarza z Bartoszem Szewczykiem, a w stawce oczywiście pas mistrzowski.

Szewczyk od pierwszej walki z Łazarzem odnotował trzy walki. W ostatnich dwóch szewczyk pokazał się z świetnej strony. Bartosz w Mrągowie znokautował Edersona Cristiana Macedo. W ostatniej walce zaś – zobaczyliśmy Szewczyka pierwszy raz poza granicami ojczyzny. Polak wystąpił na UAE Warriors 45, gdy w drugiej odsłonie zastopował Artem Zemlyakova z Białorusi.

Na gali FEN 52 zobaczymy także walkę:

Kamil Kraska  (9-3) vs Aslambek Arsamikov (8-5)
Lukáš Chotěnovský  (7-1) vs Jan Ciepłowski (5-0)
Bartłomiej Skowyra (1-1) vs Danil Fedenko (0-0)

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis