MMA PLLFNLadies Fight Night “IRA” już w sobotę! Rozpiska, transmisja i szczegółowe informacje

Ladies Fight Night “IRA” już w sobotę! Rozpiska, transmisja i szczegółowe informacje

W najbliższa sobotę 26.08.2017r., Rawa Mazowiecka przemieni się w światową stolicę damskich sztuk walki. Podczas gali Ladies Fight Night „IRA”, Anissa Haddaui (41-3-1) podejmie byłą europejską mistrzynię K1 Kamilę Bałandę (11-1). Holenderka powróci do klatko-ringu Ladies Fight Night by w walce wieczoru mierzyć się z szalenie niebezpieczną Polką. W klatkoringu LFN obok najlepszych polskich zawodniczek zobaczymy również fighterki z Holandii, Włoch, Brazylii, Czech, Nowej Zelandii, Tajlandii, Wielkiej Brytanii, Rosji, Wenezueli i Ukrainy.

Sylwia „Mała” Juśkiewicz vs Manoela Matos

W tej walce, zaprezentuje się jedna z najbardziej porywających zawodniczek Ladies Fight Night, Sylwia Juśkiewicz, która stawi czoła głodnej zwycięstwa Brazylijce – Manoeli Matos – tym razem na zasadach MMA. Jak potoczy się ich sobotnia walka? Warto podkreślić, iż Sylwia „Mała” Juśkiewicz (MMA 6-4) już w październiku weźmie udział w pierwszym atomowym turnieju MMA, organizowanym przez japońską organizację Rizin FF w Japonii.

Transmisja live

Całą galę Ladies Fight Night „IRA” będzie można śledzić „na żywo” w jakości HD na www.lfn.com.pl oraz na Facebooku organizacji. Galę poprowadzą niezastąpieni: Krzysztof „Jankes” Jankowski oraz Łukasz „Juras” Jurkowski. Ze studia usłyszymy głos Tomasza Marciniaka. Komentarz Artur „Kornik” Sowiński i Błażej Szwajkajzer. Wśród gości m.in. Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Bracia Collins, Ewa Lubert, Marcin Wrzosek, Bartek Kurczewski, Artur Partyka, Łukasz Zaborowski, Karolina Owczarz, Monika Michalak, Ewa Piątkowska. Start w sobotę o godz. 20:00!

Kogo zobaczymy w klatko-ringu LFN?

Podczas najbliższej gali żeńskiej organizacji odbędzie się dziewięć walk, trzy w formule MMA i sześć w K-1. Pierwszy raz walka w kategorii wagowej +90kg, będzie to najprawdopodobniej najcięższa walka kobiet w mma na świecie.

Rozpiska:

K-1, 63,5kg: Anissa Haddaoui (41-3-1) vs. Kamila Bałanda (11-1)
MMA, 52kg: Sylwia Juśkiewicz (6-4) vs. Manoela Matos (2-0)
K-1, 63,5kg: Katarzyna Posiadała (4-1) vs. Fabiola Aggio (7-2-1)
MMA, +90kg: Renata Poa (2-1) vs. Ellen Carla Monteiro Rosa (0-0)
K-1, 54kg: Iman Barlow (87-5-3) vs. Ranee Klinratree (93-16)
K-1, 56kg: Patrycja Krawczyk (7-1) vs Karolína Klusová (8-1)
MMA, 57kg: Carolina Jimenez (5-0) vs. Anna Rudenko (1-1)
K-1, 52kg: Natalia Leciejewska (1-1) vs. Nuchprapai Aptichaya (84-15-1)
K-1, 52kg: Monika Bohn (3-2) vs. Pashkova Oksana (3-3)

Informacja prasowa