MMA PLClout MMALabryga ostro o formie Załęckiego: Byłem zszokowany! Można go podpiąć pod…

Labryga ostro o formie Załęckiego: Byłem zszokowany! Można go podpiąć pod…

Denis Labryga ponownie w mocnym stylu wypowiedział się o Denisie Załęckim. Reprezentant WCA Fight Team był jednym z gości wczorajszego programu ”Clout MMA 1 Roast”, gdzie Arkadiusz Pawłowski postanowił go zapytać o obecną formę ”Bad Boya”.

Labryga

Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do starcia Labryga-Załęcki. O takim zestawieniu mówi się już od dłuższego czasu.

W poniedziałek na konferencji doszło nawet do mocnej wymiany zdań pomiędzy Labrygą, a Załęckim.

Denis Labyrga: Jak Denis jest człowiekiem i rzekomo uważa się za człowieka to powinien Daniela przeprosić. Te słowa, które padły na filmiku, o którym pamiętacie wy też ludzie… No to nieładnie się zachował Denis i te słowa są karygodne wobec Daniela (…) I tak już Dawid dałeś synowi po uszach.

Denis Załęcki: Po co pajacujesz? Zajmij się swoją walką. Co się wpi****

Denis Labryga: Ale tam ścisk stolarski. Jakie pajacowanie chłopie?  Masz tam kobietę? To się nie wpi**** w panel. Ty nawet chyba nie wiesz co to znaczy ”prujesz się”. Nie wiesz. No i jak z gościem rozmawiać? Ale jak do Ciebie bije? Kibicuje Danielowi – zachowałeś się wobec niego źle., to będę mówił głośno. Jesteś w środowisku? To powinieneś wiedzieć jak się zachować! Jakie nie wpi****? Na ogóle chcesz bić? Przy ludziach? Spotykać po 50 osób? No po co Ci to? I będziesz miał pojechane. Powinieneś się zachowywać jak należy i Ty bardzo o tym wiesz. Zasięgi to Ty sobie w ten sposób zbudowałeś, w taki ku**** właśnie.

Wspomniana wymiana zdań:

Labryga mocno o Załęckim!

Denis Labryga podczas wczorajszego programu został zapytany o formę Denisa Załęckiego. Labryga nie ukrywał, że był mocno zaskoczony, gdy zobaczył ”Bad Boya”.

Nie ma wytłumaczenia na to, że miał kontuzje. Gość ma rozwaloną chormonalkę, bo w tak krótkim czasie tak się zalać. Można go podpiąć pod zalando.pl i wystawić go tam, żeby ktoś go wykupił. Najlepiej jakiś trener personalny i uzgodni z nim plan działania. No powiem Ci szczerze, że zszokowany byłem. Oczywiście szanując otyłe osoby chodzi mi oto, że warto jest coś ze sobą robić, a Denis nie jest przykładem tego.

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Denis Załęcki na następnej edycji zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC i KSW – Danielem Omielańczukiem. Walka najprawdopodobniej odbędzie się w boksie w małych rękawicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis