MMA PLNajnowszeMateusz KubiszynKubiszyn ostro o Oknińskim: Czułem zażenowanie postawą trenera! Niereformowalny gość

Kubiszyn ostro o Oknińskim: Czułem zażenowanie postawą trenera! Niereformowalny gość

Mateusz Kubiszyn zabrał głos po wczorajszym programie FAME 19 Specjal, gdzie dowiedzieliśmy się, że nowym trenerem Piotra Szeligi został Mirosław Okniński. Tym samym freak fighter z Dębicy dołącza oficjalnie do Akademii Sportów Walki Wilanów. ”Don Diego” nie zamierzał przebierać w słowa i w mocnym stylu wypowiedział się o trenerze. 

Kubiszyn

Szeliga najbliższy pojedynek stoczy drugiego września na gali FAME MMA 19, która odbędzie się w Krakowie. Będzie to kolejna walka z mocnym pro sportowym zawodnikiem. Mowa o rewanżowym starciu z Marcinem Wrzoskiem. ”Polish Zombie” pierwszą walkę przegrał nieszczęśliwie, bowiem już na początku walki doznał kontuzji i nie było szans na kontynuowanie walki.

W main evencie Arkadiusz Tańcula zmierzy się z Amadeuszem Roślikiem. ”Ferrari” wszedł na zastępstwo. Początkowo ”Aroy” miał zmierzyć się z byłym mistrzem świata w boksie Krzysztofem ”Diablo” Włodarczykiem, ale wszystko zakończyło się fiaskiem. 

Don Diego mocno odpowiada! 

Mirosław Okniński pojawił się na linii wczorajszego programu FAME 19 Specjal, gdzie wspomniał o tym, że Mateusz Kubiszyn i Artur Gwóźdź zakończyli współpracę z Szeligą. Trener zapewnił, że są to osoby, które opuściły freak fightera w ciężkim momencie.

Mateusz Kubiszyn w mediach społecznościowych postanowił zareagować. ”Don Diego” przygotowywał Szeligę do wcześniejszych pojedynków. Zawodnik walczący na gołe pięści postanowił mocno odpowiedzieć trenerowi.

Nadrobiłem cage i czułem zażenowanie postawą trenera Mirka Oknińskiego. Normalnie niereformowalny gość, wręcz powiem, że to jest z** zwykły, żeby nie przebierać w słowach. Już nawet pomijając sytuację całą Szeliego, ale no co za kretyn, dobrze treningu nie zaczął prowadzić i ciśnie po nim, że ma sprzątać szatnię. Po prostu nabija się. Masakra. Jeszcze mi się przy okazji dostało. Tak się zastanawiam. Czy to moja moralność jest zje***, czy Oknińskiego?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis