MMA PLNajnowszePrime MMAKuba Lasik rozczarowany postawą organizacji PRIME? Freak fighter: Jest mi przykro…

Kuba Lasik rozczarowany postawą organizacji PRIME? Freak fighter: Jest mi przykro…

Jeszcze przeszło dwa miesiące temu walczył wysoko w karcie PRIME SHOW MMA 3 w Radomiu, a teraz ma poważne kłopoty. Mowa o Kubie Lasiku, który postanowił poprosić swoich obserwujących o pomoc i zrobił zbiórkę. Ponadto freak fighter na insta stories wypowiedział się o potencjalnej pomocy ze strony freak fightowej organizacji.

Oto opis zbiórki:

Kochani udostępniam wam zbiórkę na mnie niestety straciłem pracę  i mogę stracić mieszkanie i nie będę miał gdzie mieszkać. Mam czas do 31 grudnia żeby zebrać pieniążki na życie . Rodziców nie mam bo oddali mnie kilkanaście lat temu do domu dziecka. Mam nóż na gardle . Liczę na waszą pomoc niech każdy chociaż coś symbolicznego wpłaci żebym mógł zacząć normalnie żyć liczę na was i na waszą pomoc  . Cały czas aktywnie szukam pracy, która pozwoliłaby mi pokryć koszty życia przynajmniej na minimalnym poziomie. Jednak do grudnia nie będą i tak w stanie uzbierać kwoty 4000 zł. Dziękuję każdemu – napisano w opisie zbiórki.

Przypomnijmy, że Jakub wszedł na zastępstwo i zmierzył się z ”Kamerzystą”. Była to pierwsza w Polsce walka w budce telefonicznej.

W komentarzach pod naszym wpisem doszło też do krótkiej wymiany zdań pomiędzy Lasikiem, a jednym z właścicieli PRIME SHOW MMA.

Tomasz Bezrąk: Jak dla mnie to wstyd. Jako federacja jest mi wstyd. Jest dużo pracy dla każdego. Proszę, aby nie identyfikować z federacją.

Jakub Lasik: Wstyd, bo co – straciłem pracę, nie ma kto mi pomóc, nie mam rodziców. I ciężko mi mieszkanie utrzymać.

Tomasz Bezrąk: Idź do roboty. Przestań się mazać. Powiedz, gdzie mieszkasz, to pomogę Ci robotę ogarnąć. A nie jakieś zrzutki. Tyle

Lasik: Kiedyś to wy możecie być w potrzebie!

Kuba Lasik na insta stories wypowiedział się o potencjalnej pomocy ze strony freakowej organizacji.

Pamiętajcie moi znajomi, kiedyś to wy możecie być w potrzebie. Bo nie zawsze jest kolorowo i wtedy zobaczycie jak to jest. Bo dużo osób mnie olało. Aż mi smutno, ale takie życie (…) A jeśli o federacje PRIME MMA chodzi, to jest mi przykro, że nawet się nie zainteresują tym jaką mam sytuację, a naprawdę mam poważną i nie daje sobie rady, ale i tak dalej liczę na wsparcie z ich strony.

Zobacz także:

Khamzat Chimaev wyśmiany przez zawodników UFC! Czeczen sugerował, że nikt nie chce z nim walczyć! Widzieliście?

Minął jeden dzień od publikacji na stronie MMA.PL wypowiedzi, w której Khamzat Chimaev zasugerował, że nikt z dywizji średniej i półśredniej nie chce z nim walczyć i nadal pozostaje bez konkretnego zestawienia.

Mateusz Gamrot nie jest zainteresowany walką z Pimblettem: Nie przyszedłem do UFC, by zostać gwiazdą medialną! Co wy na to?

Mateusz Gamrot nie jest zainteresowany walką z Paddym Pimblettem, która w Europie zrobiła by sporo szumu. Polak w rozmowie z Polsat Sport przyznał, że dołączył do UFC nie po to, by zostawać gwiazdą medialną, ale po to, by sięgnąć po pas mistrzowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis