MMA PLNajnowszeBrock LesnarKto pierwszy dla Lesnara? Jon Jones czy Stipe Miocic? Mistrz zabiera głos

Kto pierwszy dla Lesnara? Jon Jones czy Stipe Miocic? Mistrz zabiera głos

Kto pierwszy dla Lesnara? Jon Jones czy Stipe Miocic? Swój punkt widzenia na temat potencjalnego powrotu gwiazdy WWE do UFC i pierwszej walki w oktagonie wyjawił mistrz wagi ciężkiej.

Kto pierwszy dla Lesnara
Foto: Facebook/ Brock Lesnar

Brock Lesnar obecnie jest wolnym agentem. Wstrzymał on rozmowy na temat kontraktu z WWE i pozostaje w kontakcie z potencjalnymi innymi pracodawcami, w tym UFC.

Jeśli gwiazda WWE skusi się na powrót do mieszanych sztuk walki, to z kim powinien się zmierzyć?

Kto pierwszy dla Lesnara? Jon Jones czy Stipe Miocic? Mistrz zabiera głos

Kandydatów jest dwóch. Pierwszy to Jon Jones, który zwakował swój pas w dywizji półciężkiej i ogłosił przejście do królewskiej kategorii wagowej. Tam chętnie przywitałby Brocka Lesnara ponownie w oktagonie. Drugim kandydatem jest mistrz wagi ciężkiej Stipe Miocic.

I właśnie aktualny czempion gościł niedawno w podcaście Michaela Bispinga Believe You Me, gdzie poruszył kwestię potencjalnej walki z Lesnarem. Miocic uważa, że to on ma pierwszeństwo w sprawie potencjalnej walki z Lesnarem:

“Myślę, że na sto procent ja dostałbym tę walkę. Jeśli już, to właśnie ja będę pierwszym rywalem Brocka Lesnara, albo ewentualnie zostanę o taką walkę zapytany. Nic nie wiem o tym, że Jon Jones już ustawił się w kolejkę i wyzwał Lesnara. Nie wiedziałem o tym.”

A Waszym zdaniem która walka sprzedałaby się bardziej: Jones vs. Lesnar czy Miocic vs. Lesnar?

Zobacz także:

Ricardo Lamas przechodzi na emeryturę! Swego czasu walczył o pas UFC

To jest już oficjalna wiadomość. Ricardo Lamas przechodzi na sportową emeryturę. Weteran UFC walczący w wadze piórkowej potwierdził to, co zapowiadał po ostatniej walce w oktagonie.

Odmieniona Marta Linkiewicz po FAME MMA 7. To największa metamorfoza organizacji?

Odmieniona Marta Linkiewicz po FAME MMA 7 udzieliła wywiadu Dominikowi Woźniakowi z naszego portalu. Widać w nim, że “Linkimaster” przeszła metamorfozę nie tylko fizyczną, ale i mentalną.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis