MMA PLNajnowszeAlistair OvereemKSW szykuje kolejną galę na Stadionie Narodowym! Arkadiusz Wrzosek sugeruje występ… Overeema!

KSW szykuje kolejną galę na Stadionie Narodowym! Arkadiusz Wrzosek sugeruje występ… Overeema!

Federacja KSW szykuje kolejną galę na Stadionie Narodowym w Warszawie! O gali roboczo nazywanej “Colosseum 2” od dawna mówi się w kuluarach, ale teraz zaczynają wypływać kolejne wiadomości w tej sprawie.

KSW szykuje kolejną galę na Stadionie Narodowym

Jedną z nich zdradził Arkadiusz Wrzosek. Zawodnik szykujący się na sobotnią galę KSW 79 w Libercu w rozmowie z dziennikarzami potwierdził, że KSW planuje ponownie podbić Stadion Narodowy, a w rozpisce tego wydarzenia najprawdopodobniej pojawi się legendarny Alistair Overeem!

KSW szykuje kolejną galę na Stadionie Narodowym!

Utytułowany kickbokser i były zawodnik UFC oglądał już KSW z bliska. Był bowiem obecny na gali KSW 71 w Toruniu.

Teraz Arkadiusz Wrzosek zdradził, że będzie miejsce dla Overeema w rozpisce gali KSW na Stadionie Narodowym:

“Coraz więcej się o tym słyszy, to można chyba mówić otwarcie, że jeśli ta gala się wydarzy na Stadionie Narodowym to raczej ja jestem prawie przekonany o tym, że Alistair tam zawalczy. To nie jest łatwe takiego zawodnika zakontraktować i to nie będzie tak, że organizacja mu coś zaproponuje i już tam zawalczy. Myślę, że będą się długo dogadywać, ale się dogadają finalnie, bo są chęci z obu stron. Alistair jest bardzo zafascynowany tym, co ma się wydarzyć na Stadionie Narodowym i chciałby tam zawalczyć.”

Polak także zaznacza, że zrobi wszystko, by – jeśli gala KSW na Stadionie Narodowym finalnie się odbędzie – znaleźć się w rozpisce tego wydarzenia.

“Nie wyobrażam sobie jakby mi nie zaproponowali mi tam walki. Chyba siłą bym sobie wywalczył miejsce tam. Od Stadionu mieszkam trzy minuty i nie wyobrażam sobie na takiej gali nie zawalczyć. Nawet jakbym miał dwie ręce w gipsie to nie wyobrażam sobie nie zawalczyć na takiej gali.”

Z rozmowy Arkadiusza Wrzoska z dziennikarzami przed KSW 79 wynika, że KSW ma w planach na Stadion Narodowy doprowadzić do walk: Phil De Fries vs Alistair Overeem i Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski.

Zobacz także:

Mogło się skończyć źle! Zawodnik cieszył się z wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej [WIDEO] Widzieliście?

Dość niespodziewana sytuacja miała miejsce na gali Octagon League 41 w miejscowości Ałmaty w Kazachstanie, która odbyła się w minioną niedzielę. Jeden zawodnik cieszył się ze swojej wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej!

Szpilka przyznał, że ogląda walki Najmana: „Zawsze jak walczył obrońca Częstochowy, to włączałem” Co wy na to?

Artur Szpilka w wywiadzie dla portalu MMA Rocks powiedział m.in o walce z Don Kasjo oraz o swojej przyszłości we freak figtach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis