MMA PLNajnowszeKSWKSW Epic PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

KSW Epic PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

KSW Epic PPV. Wielkie wydarzenie, o którym mówi cały świat. Tomasz Adamek vs. Mamed Khalidov – to się dzieje! To już dziś! Całą galę będzie można oglądać na specjalnej platformie organizacji. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje.

KSW Epic PPV
Foto: KSW

KSW Epic wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

KSW Epic: Kiedy gala?

Walka dwóch żywych legend. Walka wieczoru KSW Epic to ziszczenie marzeń każdego kibica sportów uderzanych. Tomasz Adamek kontra Mamed Khalidov. To trzeba zobaczyć!

W PreZero Arena Gliwice odbędzie się 4-osobowy turniej w wadze półciężkiej, który wyłoni nowego mistrza tejże dywizji. Podsumowując, do turnieju wyznaczono: Marcina Wójcika, Rafała Haratyka, Damiana Piwowarczyka i Klebera Silve.

KSW: Gdzie oglądać?

Phil De Fries i Josh Barnett staną w bitewne tany w formule grapplingowej. Kto według Was wygra – Brytyjczyk czy Amerykanin? Zapowiadają się fascynujące kotły zapaśnicze!

Fenomenalne zestawianie dwóch genialnych kick-boxerów. Michał Królik skrzyżuje rękawice z Václavem Sivákiem, co zwiastuje świetny pojedynek.

Każdy wie, jak walczy Bogdan Gnidko i Ivan Erslan. To zestawienie z kategorii; nie mrugać. Na papierze to jeden z najciekawszych pojedynków w całej rozpisce KSW Epic.

Na KSW Epic cofniemy się o kilkanaście lat wstecz! Darko Stošić na zasadach japońskiej organizacji PRIDE podejmie Matheusa Scheffela. Na podobnych zasadach zmierzą się także Konrad Rusiński i Muslim Tulshaev. Jednym słowem – ogień.

KSW Epic: Data, miejsce, godzina

Gala KSW Epic już dzisiaj w gliwickiej PreZero Arena. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00. Oczywiście zachęcamy do śledzenia relacji na żywo.

KSW Epic: Transmisja w PPV

Gala wyłącznie w systemie PPV. Dostęp do wydarzenia możecie kupić – [TUTAJ].

Gala KSW Epic jest dostępna w kilku pakietach cenowych – zależnie od wybranej platformy oraz pakietu. Jeśli wybierzecie oficjalną stronę KSW, to do wyboru mamy dwie opcje; KSW Epic PPV Basic (40,99 PLN), w skład którego wchodzi dostęp do transmisji live w jakości 1080p oraz możliwość odtworzenia przez 48h po zakończonym wydarzeniu. KSW Epic PPV Premium (45, 99 PLN) to transmisja w jakości 1080p i dostęp do powtórki przez 168h po gali. KSW: Epic można zakupić również za pośrednictwem CANAL+ online.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis