MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW Epic: Khalidov vs. Adamek – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

XTB KSW Epic: Khalidov vs. Adamek – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w sobotę w PreZero Arenie Gliwice odbędzie się nietypowa gala Federacji KSW. Podczas gali XTB KSW Epic zobaczymy starcie legend polskich sportów , turniej oraz pojedynki w różnych formułach.

KSW Epic rozpiska
Foto: KSW

W walce wieczoru bokserskie rękawice skrzyżują Mamed Khalidov i Tomasz Adamek. Pierwszy z nich to żywa legenda KSW, były mistrz dwóch kategorii wagowych. Drugi natomiast to jednak z najlepszych polskich pięściarzy w historii, były zawodowy mistrz świata organizacji International Boxing Federation i International Boxing Organization w wadze junior ciężkiej oraz World Boxing Council w wadze półciężkiej.

Podczas gali czeka nas 4-osobowy turniej, który wyłoni nowego mistrza kategorii półciężkiej. Pierwszą parę półfinałową stworzą Brazylijczyk Kleber Silva (22-12, 1 N/C) i utalentowany Polak Damian Piwowarczyk (7-2). W drugim półfinale zmierzą się zaś czołowi polscy zawodnicy dywizji do 93 kg, czyli Rafał Haratyk (17-5-2) i Marcin Wójcik (19-8). Fighterzy jeszcze tego samego wieczoru zawalczą również w finale.

Poza tym w tej samej kategorii wagowej skonfrontują się także Ivan Erslan (13-3, 1 N/C) i Bohdan Gnidko (10-1)

Aktualny mistrz wagi ciężkiej KSW tym razem nie musiał zrzucać kilogramów do swojego pojedynku. Anglik zmierzy się bowiem w kategorii Open z byłym zawodnikiem UFC Joshem Barnettem. Będzie to starcie Submission Fighting, czyli typowo grapplingowe.

Zobaczymy również pojedynek Muay Thai w rękawicach do MMA. W takiej właśnie formule zawalczą dwaj utytułowani kickbokserzy Michał Królik i Václav Sivák.

Poza standardowymi walkami MMA zobaczymy również pojedynki z luźniejszymi zasadami znanymi z gal PRIDE. Darko Stošić (19-6) podejmie w takim pojedynku Matheusa Scheffela (17-10, 1 N/C). “Wszystkie chwyty dozwolone” będą również w starciu Konrada Rusińskiego (6-1) z Muslime, Tulshaevem (10-3).

Galę otworzy zaś pojedynek MMA w kimonach między czarnymi pasami w brazylijskim jiu jitsu i judo, czyli Piotrem Kacprzakiem i Adamem Bryszem.

Gala KSW Epic dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

XTB KSW Epic

Miejsce: PreZero Arena, Gliwice, Polska

Początek gali: 19:00

99 kg: Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek – walka bokserska
93 kg: TBA vs. TBA – finał turnieju w wadze półciężkiej
Open: Phil De Fries vs. Josh Barnett – Submission Fighting
65,8 kg: Michał Królik vs. Václav Sivák – Muay Thai w rękawicach do MMA
120,2 kg: Darko Stošić (19-6) vs. Matheus Scheffel (17-10, 1 N/C) – MMA na zasadach PRIDE
93 kg: Rafał Haratyk (17-5-2) vs. Marcin Wójcik (19-8) – półfinał turnieju w wadze półciężkiej
93 kg: Kleber Silva (22-12, 1 N/C) vs. Damian Piwowarczyk (7-2) – półfinał turnieju w wadze półciężkiej
93 kg: Ivan Erslan (13-3, 1 N/C) vs. Bohdan Gnidko (10-1)
80 kg: Konrad Rusiński (6-1) vs. Muslim Tulshaev (10-3) – MMA na zasadach legendarnych gal PRIDE (wszystkie chwyty dozwolone)
70,3 kg: Piotr Kacprzak vs. Adam Brysz – MMA w kimonach

Transmisja:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis